شهرخبر

راه‌اندازی فرهنگسرای منتظر در مصلی امام خمینی(ره)

راه‌اندازی فرهنگسرای منتظر در مصلی امام خمینی(ره)

همزمان با هفته بسیج، برنامه‌های فرهنگی، هنری، خدماتی و ورزشی با عنوان "فرهنگسرای منتظر" از سوی فرهنگسرای اخلاق در محل نماز جمعه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، 15 برنامه فرهنگی، هنری، خدماتی و ورزشی در قالب مسابقات، بازی و سرگرمی، فعالیت‌های ایستگاهی و نمایشگاهی با عنوان "فرهنگسرای منتظر" در محل برپایی نماز جمعه تهران که از این هفته در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود به اجرا در می‌آید.

براساس این خبر، اهدای "کتابِ مَن" با عنوان "خط سفید" با ویژگی درج اسم کودک به عنوان شخصیت اصلی داستان گرفتن عکس یادگاری با نماد جشنواره "ایران پیروز" ویژه بازی‌های جام جهانی، نمایشگاه عکس و همچنین عکس یادگاری برای مخاطبان با نماد "هفته بسیج" از جمله برنامه‌های فرهنگسرای منتظر است.

این خبر می‌افزاید: مسابقه رنگ آمیزی نقاشی با موضوعات جام جهانی فوتبال و هفته بسیج، مسابقه چیدمان تصویر امام خمینی(ره) و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و اهدای جوایز به برندگان، مسابقه اوریگامی (کاغذ و تا) و گریم صورت کودکان با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی از دیگر برنامه‌های فرهنگسرای منتظر است.

مسابقه مار و پله با موضوعات اخلاقی، بازی‌های رومیزی، فوتبال دستی و ارائه خدمات جهادی نیز به شرکت کنندگان در نماز جمعه ارائه می‌شود.

همچنین در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی نیز علاوه بر ثبت‌نام رایگان کتابخانه‌ها، نمایشگاه کتاب در گردش نیز با امکان اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و هدیه دادن آن کتاب به دوستان و دیگران، علاوه بر اینکه فرصتی برای دریافت کتاب بدون هزینه است، می‌توانیم کتاب بخوانیم و به دیگران هدیه کنیم.

دبیرخانه فرهنگسرای منتظر با ارائه فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و خدماتی در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار در فرهنگسرای اخلاق واقع است که با همکاری مدیریت‌های فرهنگی هنری مناطق 22 گانه و فرهنگسراهای خاص در طول سال در جوار محل برپایی نماز جمعه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/