شهرخبر

انتقاد شدید از علیرضا جهانبخش برای ۴۵ دقیقه سئوال برانگیز/ پس چه شد آن حرف های امیدوار کننده؟

در روزهای ابتدایی حضور کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان در قطر مصاحبه علیرضا جهانبخش با اصحاب رسانه، سر و صدای زیادی به پا کرد.

بازیکن تیم فاینورد هلند در مصاحبه اش با اشاره به حواشی اخیر تیم ملی گفت که بازیکنان با روحیه و انگیزه بالا آماده حضور در مسابقات تیم ملی در جام جهانی هستند و توجهی به مسایل بیرونی ندارد چون می خواهند بهترین عملکردشان را در این رقابت‌ها به نمایش بگذارند. مصاحبه ای که حرف و حدیث های زیادی را نیز به همراه داشت. اما پس از آن انتشار تصاویر بازیکنان استقلال مقابل دوربین فیفا نیز باعث شد خیلی ها تصور کنند شرایط روحی جهانبخش که در اکثر تصاویر در حال شوخی و خنده با هم تیمی هایش از جمله مهدی طارمی بود(و حتی در یک عکس گردن سعید عزت اللهی را با دست گرفته بود) انتظار داشتند مهاجم گیلانی تیم ملی در دیدار مقابل انگلیس یکی از درخشان‌ترین بازیکنان ملی پوش کشورمان باشد. اما عملکرد ضعیف او و دریافت کارت زرد در دقایق ابتدایی که در ادامه منجر به ارائه بازی محتاطش شد، موجی از انتقادات را علیه این بازیکن به راه انداخت.

کاربران فضای مجازی در انتقاد به عملکرد ۴۵ دقیقه ای جهانبخش مقابل انگلیس به مصاحبه امیدوارکننده او اشاره کرده و از این بازیکن باتجربه سوال کرده‌اند که چه شد آن حرف های امیدوار کننده؟ چرا در دیدار مقابل انگلیس تا این اندازه ضعیفی ظاهر شدی؟

ناگفته نماند؛ دیدار اول تیم ملی مقابل انگلیس در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۶ بر ۲ به سود حریف به پایان رسید.