ستاره استقلال به دنبال اعتماد کی روش

نمایشی که تیم ملی ایران در نخستین مسابقه‌اش در جام جهانی قطر داشت و شکست سنگین مقابل انگلیس احتمالا تغییراتی در ترکیب دیدار آینده به وجود بیاورد و کارلوس کی‌روش را مجبور به انجام تغییراتی به ویژه در خط دفاعی کند که در این بین، سید ابوالفضل جلالی هم امیدوار است شانس بازی پیدا کند.

جلالی که پس از حضور کی‌روش روی نیمکت تیم ملی ایران در دو دیدار تدارکاتی مقابل اروگوئه و نیکاراگوئه در ترکیب ابتدایی قرار گرفته و برابر تونس به‌عنوان یار جانشین به زمین رفته بود، حالا امیدوار است با تغییرات احتمالی در بین 11 بازیکن اصلی تیم ملی در دو مسابقه آینده جام جهانی برابر ولز و آمریکا، شانس بازی پیدا کند.

مدافع چپ جوان استقلال که در دیدار تدارکاتی مقابل تونس بخاطر یک خطای هند در محوطه جریمه خودی از زمین اخراج شده بود، در روزهای اخیر با انگیزه زیادی در تمرینات ظاهر شده و به دنبال این است تا نخستین بازی خود در جام جهانی را تجربه کند.

ستاره استقلال به دنبال اعتماد کی روش

کی‌روش در دیدار مقابل انگلیس از میلاد محمدی به‌عنوان مدافع چپ استفاده کرده بود ولی عملکرد ضعیف این بازیکن موجب شد تا او در شروع نیمه دوم تعویض شود و احسان حاج‌صفی در این پست بازی کند ولی حالا جلالی هم امیدوار است با تغییر دوباره پُست حاج‌صفی، شانس بازی به دست بیاورد.