شهرخبر

سرقت به عنف از پیشکسوت باشگاه استقلال در کمپ ترک اعتیاد!

سرقت به عنف از پیشکسوت باشگاه استقلال در کمپ ترک اعتیاد!

سارق جوانی که از پیشکسوت باشگاه استقلال در کمپ ترک اعتیاد سرقت کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اواخر آبان ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستانی در جنوب تهران، بیهوشی مرموز 2 مرد سالخورده را که از یک کمپ ترک اعتیاد به مرکز درمانی مذکور منتقل شده بودند را به پلیس 110 گزارش کردند که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی راهی این بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، 2 مرد سالخورده که یکی از آنها پیشکسوت باشگاه استقلال تهران است هنگامی که برای نیکوکاری به کمپ ترک اعتیاد رفتند و قصد روحیه دادن به معتادان را داشتند، پس از مصرف شربت بیهوش شدن و هدف سرقت به عنف قرار گرفتند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد، مرد جوانی که از معتادان این کمپ ترک اعتیاد بوده با چرب‌زبانی داروی خواب‌آور به مالباختگان خورانده و پس بیهوشی آنها، دست به سرقت پول نقد، تلفن‌همراه و ... زده است.

کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده هویت متهم را شناسایی کردند و در ادامه با یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند؛ متهم پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم سرقت به عنف از پیشکسوت باشگاه استقلال و دوست وی در کمپ ترک اعتراف کرد.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس پرونده متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/