شهرخبر

جراحی ناصر علیزاده و کاهش ملی‌پوشان سپاهان در مرحله مقدماتی

جراحی ناصر علیزاده و کاهش ملی‌پوشان سپاهان در مرحله مقدماتی

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی بلگراد به دلیل جراحی قادر به همراهی تیم سپاهان اصفهان در مرحله مقدماتی نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لیگ برتر کشتی فرنگی در پایان مسابقات جام‌جهانی باکو از 25 آبان ماه استارت خورد که در هفته اول رقابت‌ها تیم سپاهان اصفهان در دو مسابقه رفت و برگشت با نتیجه 8-2 و 9-1 از سد شهرداری مسجد سلیمان گذشت.

 

تیم سپاهان که پیش از این با مهدی محسن‌نژاد و ناصر علیزاده به عنوان ملی‌پوش قرارداد بسته بود، تنها یکی از آنها را در دور مقدماتی رقابت‌ها در اختیار خواهد داشت. علیزاده که در مسابقات جهانی 2022 عضو وزن 87 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی بود و به عنوان پنجمی قناعت کرد، چندی پیش جراحی انجام داده و در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن می‌تواند در نیمه‌نهایی و فینال لیگ برتر -باتوجه به محتمل بودن صعود تیمش- سپاهان را همراهی کند.

علیزاده در این ارتباط به خبرنگار تسنیم گفت: خداراشکر خوبم و فکر نمی‌کنم برای ورود به چرخه مشکلی داشته باشم، چون ملی‌پوشان حاضر در مسابقات جهانی بلگراد قرار است بهمن ماه همراه نفرات اول قهرمان کشوری به یک تورنمنت اعزام شوند. من حتی امیدوار هستم که در مرحله پایانی لیگ هم تیمم را همراهی کنم.

انتهای پیام/