فرمانده سپاه اصفهان: صبر انقلابی ما حد و اندازه دارد/ اگر این روزها اسلحه به میدان نمی‌بریم، بخاطر امنیت مردم است

سردار مجتبی فدا، امروز یکشنبه، ۲۹ آبان‌ماه در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اصفهان، با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی چپاول منافع مردم توسط آمریکا در منطقه را به مخاطره انداخته است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به مردم شرافت، عزت و استقلال داد و شرایط روی پای خود ایستادن را برای مردم فراهم کرد.

وی افزود: دشمن ۴۳ سال استراتژی نابودی، تحریف مبانی انقلاب و رفتار مسئولین و تلاش برای مهار جمهوری اسلامی را در پیش گرفته است. 

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: دشمن در تهاجم سخت و استفاده از ظرفیت‌ها، در تلاش برای انزوای سیاسی ایران، تحریم‌ها و ترورها شکست خورد. آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش در جنگ امنیتی و سخت شکست خوردند و پیوسته با شکست‌های مفتضحانه روبرو شده‌اند، به همین دلیل جبهه عظیم و بزرگی از تمام دشمنان نظام تشکیل دادند و تمام ظرفیت خود را برای ضربه زدن فراهم کردند. قدرت امپراتوری رسانه‌ای خود را برای مایوس کردن مردم به کار گرفتند تا یاس و ناامیدی را به مردم تزریق کنند.

سردار فدا تأکید کرد: علت تشکیل این جبهه برای این است که موجودیت خود را در منطقه با انقلاب اسلامی در خطر می‌بینند، زیرا شاخص‌های ابر قدرتی را از دست داده‌اند و چنان ضعیف شده‌اند که در افغانستان شبانه و مفتضحانه با به جا گذاشتن میلیاردها دلار تجهیزات فرار می‌کنند و امروز هم توان جنگ جدیدی را ندارند، زیرا فکر و گفتمان انقلاب اسلامی در حال گسترش است.

وی افزود: انقلاب اسلامی گفتمان ایثار و مقاومت را در منطقه به فرهنگ غالب تبدیل کرد و آمریکا که طی ۴۳ سال با روش‌های مختلف در فکر تامین امنیت اسرائیل است، برای ایجاد این امنیت مجبور به حفظ مناطق اسرائیل‌نشین با سیم خاردارها شده است، زیرا عملیات‌های شهادت‌طلبانه در مرزهای اسرائیل انجام می‌شود. 

فدا تصریح کرد: وقتی دشمن نتوانست در مذاکرات قدرت برتر را پیدا کند، امکانات و نیروهای خود را با همراهی امپراتوری رسانه‌ای و چهره‌های فرهنگی و ورزشی به خیابان آورد تا با جنگ خیابانی و ایجاد تفرقه امنیت را در ایران اسلامی به مخاطره اندازد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) گفت: نظام اسلامی اهل مماشات با دشمنان نیست، اما امنیت و آرامش مردم از اولویت برخوردار است، اگر این روزها ملاحظه می‌کنیم و اسلحه به میدان نمی‌بریم، به علت امنیت مردم و بیشتر نشدن تلفات است، ارازل و دشمنان بدانند که صبر انقلابی ما حد و اندازه دارد، اگر شرایط را فرسایشی و مداوم کنند و مردم خسته و امنیت آنها دچار خدشه شود، به میدان آمده و طومار این افراد را در هم می‌پیچیم. چنانکه شب گذشته سربازان گمنام امام زمان سپاه پاسداران با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تمامی ۶ نفر متهم حمله به نیروهای بسیجی را دستگیر کردند.