شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#استقلال#فوتبال#تیم فوتبال

با قبل از دربی مشکلات را حل کنید؛

واکنش ساپینتو به قول مدیرعامل استقلال/ بازیکنان اذیت می‌شوند

واکنش ساپینتو به قول مدیرعامل استقلال/ بازیکنان اذیت می‌شوند

سرمربی تیم فوتبال استقلال از مدیرعامل این باشگاه خواست تا قبل از دیدار هفته دوازدهم برابر پرسپولیس مشکلات مالی تیم را حل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال استقلال به دنبال دریافت نکردن مطالبات خود اعتصاب و تمرین نکردند. علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه امروز شنبه در محل تمرین این تیم حضور یافت و با بازیکنان صحبت کرد.

بعد از صحبت‌های فتح‌الله‌زاده، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال خطاب به مدیرعامل باشگاه گفت: خیلی ممنون که آمدید و در خصوص مسایل مختلف، شفاف سازی کردید. این بازیکنان یک جام آورده‌اند که در استقلال به دست نیامده بود و تاریخ سازی کردند.

وی ادامه داد: وقتی خانواده بازیکنان از آن‌ها درخواست مالی دارند که نمی‌توانند فراهم کنند، اذیت می‌شوند. شما یک تعهد بزرگی را امروز دادید و می‌دانیم کارتان خیلی سخت است ولی مهم حل مشکلات‌ است که شما هم برای انجام آن در حال تلاش هستید. این تیم لایق بهتر از اینهاست.

ساپینتو ادامه داد: سعی و تلاش خود را بکنید و نگذارید زمان زیادی بگذرد. لطفا تا قبل از دربی هم در صورت فراهم شدن شرایط، قدم به قدم و به صورت تدریجی مشکلات تیم را برطرف کنید. ما یک تیم هستیم و یک هدف داریم و می‌خواهیم قهرمان شویم. بابت تلاشتان ممنونیم.

با توجه به طولانی شدن جلسه امروز بازیکنان و اعضای کادر فنی با مدیرعامل باشگاه استقلال و هماهنگی انجام شده، تمرینات استقلال از ظهر فردا آغاز خواهد شد.