شهرخبر

کریستیانو رونالدو چه زمانی بازنشسته می شود ؟

کریستیانو رونالدو که با مصاحبه اخیرش با روزنامه‌نگار مشهور حسابی سر و صدا به پا کرده، از زمان بازنشستگی‌اش خبر داد.

حواشی مصاحبه جنجالی کریستیانو رونالدو با پیرز مورگان تمام شدنی نیست و این مهاجم حسابی همه چیز را در هم ریخت و پلهای پشت سر خود در منچستریونایتد را خراب کرد.

باشگاه منچستریونایتد در اولین اقدام برای مجازات رونالدو به دلیل انتقادهای تند و تیزش بنر او را از مقابل اولدترافورد پایین کشید و دستور داد که این مهاجم بعد از بازگشت از قطر اجازه ورود به کارینگتون را ندارد.

رونالدو در این مصاحبه از خیلی‌ مسائل پرده برداشت، ماجرای بیماری دخترش را شرح داد و از رقابت با مسی گفت و انتقادهایی که به خودش وارد شده را پاسخ داد.

او همچنین از امکان بازنشستگی در ۴۰ سالگی صحبت کرد و گفت: «می‌خواهم دو سه سال دیگر بازی کنم و در ۴۰ سالگی فوتبال را به پایان برسانم. به نظرم ۴۰ سالگی برای این کار خوب باشد اما از آینده خبر ندارم. بعضی وقت‌ها برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنی اما زندگی در حرکت است و هرگز نمی‌دانی که قرار است چه اتفاقی بیافتد.»

رونالدو در انتها از هواداران منچستریونایتد تشکر کرد و گفت که هواداران همواره در قلب او خواهند بود و امیدوار است که آنها همیشه در کنارش باشند و کارهایی که کرده و خواهد کرد را فراموش نکنند.