شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#ایران خودرو

ورود تاکسی‌ تاراهای اتومات به چرخه حمل و نقل عمومی/ را‌ه‌اندازی نخستین تاکسی‌لند در کشور

ورود تاکسی‌ تاراهای اتومات به چرخه حمل و نقل عمومی/ را‌ه‌اندازی نخستین تاکسی‌لند در کشور

مدیر عامل ایران خودرو گفت: در این شرکت برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم تاکسی‌های تارا را اتومات و وارد چرخه حمل و نقل عمومی کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آیین رونمایی از تاکسی‌ ون‌های جدید شهرداری تهران با همکاری وزارت کشور صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران، مالک شریعتی‌؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مهدی خطیبی؛ مدیر عامل ایران خودرو و جواد طوسی؛ مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل در سیزدهمین شنبه امید و افتخار برگزار شد.

مهدی خطیبی؛ مدیر عامل ایران خودرو در این مراسم با طرح این پرسش که برای داشتن یک نظام تاکسی کارآمد به چه مولفه‌هایی باید بپردازیم، اظهار کرد: در این زمینه بنده با توجه به مطالعات و گزارش‌های میدانی که انجام داده‌ام به 6 عامل اشاره می‌کنم که می‌توان به دارا بودن سازمان تاکسی چاپک و کارآمد، تاکسیرانان مجرب، تاکسی‌های خوب و بروز، سیستم ناوبری و نصب بر تاکسی‌ها، خدمات پس از فروش و همچنین توجه به پدیده شرکت مالکی اشاره کرد. در واقع در این بخش باید به جای اینکه به راننده تاکسی مالکی توجه شود باید به شرکت مالکی عنایت شود.

وی ادامه داد: باید به این موضوع اشاره شود که متاسفانه به لحاظ خدمات پس از فروش، علیرغم تلاش‌هایی که در طی این سال‌ها انجام شده موفقیت خوبی را نداشته‌ایم چرا که برای تاکسیرانی و سیستم حمل و نقل خوب باید خدمات 24 ساعته ارائه شود.

مدیر عامل ایران خودرو  با تاکید بر اینکه باید تمام تاکسی‌های تهران اتومات شوند، گفت: بنده قول می‌دهم که تمام تاکسی‌های تهران اتومات بشوند و این کار در یک بازه زمانی 5 ساله شدنی است.

خطیبی تصریح کرد: اغلب کشورها به سمت تاکسی‌های اتومات رفته‌اند و ما نیز می‌توانیم در یک اقدام جهادی و انقلابی و فراهم کردن زیرساخت‌ها به سمت این مهم گام برداریم.

وی افزود: همچنین در ایران خودرو برنامه‌ریزی شده است تا بتوانیم تاکسی‌های تارا را اتومات و وارد چرخه حمل و نقل عمومی کنیم. همچنین بنا داریم نخستن سرزمین تاکسی (تاکسی لند) را راه‌اندازی کنیم تا تمامی خدمات را به رانندگان تاکسی را در ارتباط با خودروهایشان ارائه دهیم.

انتهای پیام/