شهرخبر
جزئیات جدید درباره حمله تروریستی ایذه از زبان استاندار خوزستان/ تاکنون ۱۱ نفر دستگیر شده‌اند

جزئیات جدید درباره حمله تروریستی ایذه از زبان استاندار خوزستان/ تاکنون ۱۱ نفر دستگیر شده‌اند

​استاندار خوزستان با بیان جزئیاتی جدید از دستگیری عاملان حمله تروریستی ایذه گفت: ۱۱ نفر تاکنون بازداشت شده‌اند.

اعتمادآنلاین|

استاندار خوزستان با بیان جزئیاتی جدید از دستگیری عاملان حمله تروریستی ایذه گفت: ۱۱ نفر تاکنون بازداشت شده‌اند.

به گزارش تسنیم، صادق خلیلیان استاندار خوزستان در تشریح حمله تروریستی ایذه اظهار داشت: حمله تروریستی در ایذه واقعه حادثه تلخی بود که عده‌ای دو شب قبل با سوءاستفاده از هیجانات جوانان و مطالبات آنان، اقدام به تیر‌اندازی و حمله مسلحانه به مردم کردند.

وی با بیان اینکه در این حمله تروریستی متاسفانه تعدادی از هموطنان به شهادت رسیدند و تعدادی هم مجروح شدند، افزود: بعد از این حمله، دستگیری عاملان در دستور کار نیرو‌های انتظامی و امنیتی قرار گرفت که ۱۱ نفر از افرادی که در این قضایا دست داشتند دستگیر شدند.

 

وی با بیان اینکه یکی از این افراد تروریست در مرز‌های شمال غربی دستگیر شده است، تصریح کرد: این فرد می‌خواست با خروج از مرز‌های شمال غرب به اروپا و یکی از کشور‌های فرانسه یا آلمان خودش را برساند که دستگیر شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه از مسئولان استان مربوطه خواسته‌ایم متهم را به خوزستان ارجاع دهند تا با همکاری مسئولان مربوطه و دستگیرشدگان بتوانیم پازل‌های مختلف طراحی این حمله تروریستی را شناسایی کنیم، ادامه داد: در رسیدگی به این پرونده قطعا هیچ‌گونه کوتاهی نخواهد شد و پرونده را سریعا به نتیجه خواهیم رساند.

وی با بیان اینکه سردمداران این حادثه تروریستی در خارج از کشور هستند، اضافه کرد: عوامل داخلی قطعا تا نفر آخر شناسایی، دستگیر و به مردم معرفی خواهند شد و زوایای پنهان را اطلاع رسانی خواهیم کرد.