شهرخبر
مجلس و دولت انقلابی مرغ و تخم مرغ 90 هزار تومانی را تحویل بگیرد

استاد دانشکده مفید قم:

مجلس و دولت انقلابی مرغ و تخم مرغ 90 هزار تومانی را تحویل بگیرد

استاد دانشکده مفید قم گفت: مرغ کیلویی 80 هزار تومان و تخم مرغ شانه ای 90 هزار تومان را چه کسی می تواند بخرد و شب به خانه ببرد؟! مسائل معیشتی مردم را حل کنند.

اعتمادآنلاین|

محمدتقی فاضل میبدی، استاد دانشکده مفید قم از مجلس و دولت انتقاد کرد و گفت: مجلس قول داد که تورم را حل می کنیم و ارزش پول ملی را بالا می بریم؛ چه شد؟ آقای رئیسی هم قول داد؛ دلار را 26 هزار تومان تحویل گرفته و الآن 36 هزار تومان شده!

به گزارش جماران، مهم‌ترین بخش‌های این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

*آقای نماینده مجلس، بفهم درد و مشکل این جوان چیست؟ چه چیزی زمینه ایجاد کرده که این جوان به خیابان بیاید؟ همین مجلس قول داد که ما تورم را حل می کنیم و ارزش پول ملی را بالا می بریم. ولی چه شد؟

*مرغ کیلویی 80 هزار تومان و تخم مرغ شانه ای 90 هزار تومان را چه کسی می تواند بخرد و شب به خانه ببرد؟! مسائل معیشتی مردم را حل کنند.

*آقای رئیسی قول داده است. دلار را 26 هزار تومان تحویل گرفته اند و الآن 36 هزار تومان شده است. وقتی در طول یک سال 10 هزار تومان قیمت دلار افزایش پیدا کند یعنی ارزش پول ما پایین آمده و قطعا روی همه چیز کشیده می شود.

*یعنی دولت باید تصمیم بگیرد مسیری که دارد می رود را عوض کند و یک سری انسان های کاردان، قوی، باسواد و درس خوانده را به بدنه اجرایی کشور بیاورد و مدیریتش را درست کند. این اولین گام است./