شهرخبر

کشف ۱۴ کیلوگرم هروئین توسط ماموران پلیس در فرودگاه

کشف 14 کیلوگرم هروئین توسط ماموران پلیس در فرودگاه

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف ۱۴ کیلوگرم هروئین که در بطری‌های شامپو جاسازی شده بود، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار محسن عقیلی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی کارکنان پلیس فرودگاه‌های کشور برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر از طریق خطوط هوایی اظهار کرد:‌ کارکنان پلیس فرودگاه بندرعباس موفق شدند فردی را که با اجیر کردن چند نفر قصد انتقال مواد مخدر به کشورهای حوزه خلیج فارس را داشت شناسایی و بازداشت کنند.

وی ادامه داد:‌ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه بندرعباس با بهره‌گیری از تجهیزات کمک بازرسی اقدام به بررسی از چمدان این فرد کرده و در جریان آن تعداد 13 بطری شامپو که در آن مواد مخدر هروئین به شکل ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: در رصد انجام شده از سوی ماموران پلیس مشخص شد متهم با یک دستگاه خودرو سواری به فرودگاه رفته است. در همین راستا نیز خودروی مذکور در پارکینگ فرودگاه مورد بازرسی قرار گرفته که تعداد 13 عدد شامپو از آن کشف شد. این فرد بنا داشت تا بطری‌ها را به افراد مختلف بدهد تا انتقال آن را انجام دهند.

وی میزان مواد مخدر کشف شده را 14 کیلوگرم هروئین اعلام کرد و گفت: در این رابطه پنج نفر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. برای این افراد پرونده‌های جداگانه تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام/