شهرخبر

اشک‌های تلخ سردار آزمون

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرایط سختی را پشت سر گذاشت و حتی اعلام کرد بعد از این رقابت‌ها خداحافظی می‌کند.

اشک‌های تلخ سردار آزمون

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه سختی قرار داشت و با تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال هم‌گروه بود. خیلی‌ها تصور می‌کردند که ایران نتواند در این گروه عملکرد خوبی از خود بر جای بگذارد اما ایران در بازی اول خود مقابل مراکش به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کرد و مقابل اسپانیا با یک گل شکست خورد و مقابل پرتغال به نتیجه تساوی دست یافت تا ملی‌پوشان بهترین عملکرد خود را در تاریخ رقابت‌های جام جهانی بر جای بگذارند.

سردار آزمون، یکی از مهاجمان تیم ملی فوتبال ایران در آن دوره از جام جهانی بود که فوتبالی‌ها امید زیادی نسبت به عملکرد موفقیت‌آمیز او داشتند. او در برهه کوتاهی از حضور خود در روسیه، درگیر حواشی فوتبالی شد و باعث شد رسانه‌ها و افکار عمومی انتقاداتی را علیه این بازیکن مطرح کنند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست یک بر صفر ملی‌پوشان مقابل اسپانیا در بازی دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی، هنگامی که می‌خواست درباره عملکرد خودش در بازی‌های جام جهانی روسیه صحبت کند، بغض کرد و با گریه گفت: من از مردم ایران گله دارم زیرا آن‌ها فکر می‌کنند من هیچ تلاشی نمی‌کنم. من انتقادهای بی‌دلیل زیادی می‌شنوم. آن‌ها نمی‌دانند که چقدر تلاش می‌کنم. اینجا هستم تا برای تیم ملی بجنگم و مردم ایران را شاد کنم. در مقدماتی جام جهانی مردم را شاد کردم و هدفم این بود که در جام جهانی نیز همین کار را ادامه دهم.

او ادامه داد: شاید آن‌ها می‌خواهند منِ ۲۳ ساله را شکست دهند. اکنون که من گریه می‌کنم به خاطر بازنده بودنم نیست و این گریه به خاطر این است که دلم به حال خودم می‌سوزد. اگر مردم از عملکرد من ناراضی هستند بعد از جام جهانی برای تیم ملی بازی نخواهم کرد.