شهرخبر

کشف۴۴ سلاح شورشی و شکاری غیر مجاز در قائم شهر

کشف۴۴ سلاح شورشی و شکاری غیر مجاز در قائم شهر

سرهنگ حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف۴۴ سلاح شورشی و شکاری غیر مجاز انهدام باند قاچاق سلاح های شورشی غیرمجاز از مرزهای غربی کشور خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از مازندران ،  جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در بازدید از نمایشگاه کالاهای کشف شده از انهدام باند قاچاق سلاح های شورشی غیرمجاز از مرزهای غربی کشور در شهرستان قائم شهر اظهار کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قائم‌شهر با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود یک باند قاچاق سلاح به این شهرستان با خبر شدند.
 
وی افزود: قاچاقچیان که با دو خودروی سواری از مقصد مرزهای غربی کشور تحت رصدهای اطلاعاتی مأموران انتظامی استان اصفهان قرار گرفته بودند به محض ورود به شهرستان قائمشهر توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی دستگیر شدند.
 
سیدموسی حسینی با اشاره به اینکه موضوع همچنین در دست بررسی است، تصریح کرد: در این عملیات که با همکاری‌های اطلاعاتی و عملیاتی مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان‌های اصفهان و مازندران صورت گرفت، خودروی حامل سلاح توقیف و در بازرسی از آن ۴۴ قبضه انواع سلاح‌های شورشی و شکاری غیر مجاز کشف شد.
خبرنگار : علی رمضانی
انتهای پیام