شهرخبر

سردار آزمون از فهرست تیم ملی خط خورده! / پشت پرده لغو شدن کنفرانس خبری کارلوس کی روش

طبق اخبار رسیده به خبرنگار ورزشی وقایع روز علت لغو شدن کنفرانس خبری امروز کی روش اعلام لیست تیم ملی بوده است.

سردار آزمون از فهرست تیم ملی خط خورد/ پش پرده لغو شدن کنفرانس خبری کارلوس کی روش

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

امروز یکشنبه 22 آبان قرار بود کنفرانس خبری کی روش برگزار شود که یک اتفاق شوکه کننده افتاد:

در حالی که خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مرکز تیم‌های ملی، نزدیک به یک ساعت و نیم در انتظار حضور کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بودند تا او فهرست نهایی اعزامی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را اعلام کند، کی‌روش با تاخیر بسیار در این نشست حاضر نشد تا خبرنگاران به جمع‌آوری وسایل و ادوات خود بپردازند؛ این نشست به فردا موکول شده است.

دقایقی پیش محسن معتمد کیا مدیررسانه‌ای تیم ملی که او هم قرار بود کنار کارلوس کی‌روش، بخشی از برنامه نشست خبری امروز تیم ملی باشد، اعلام کرد به دلیل "مشکلات فنی" این مصاحبه خبری به فردا موکول شده است؛ آن هم در شرایطی که قرار است فردا تیم ملی با نفرات باقی‌مانده در اردو، به قطر اعزام بشود.

در پی پیگیری های علت لغو این کنفرانس خبری برنامه کی روش مبنی بر اعلام فهرست نهایی تیم ملی ایران بوده است. طبق گفته برخی منابع، در فهرست نهایی سردار آزمون حضور نداشته و از لیست تیم ملی ایران خط خورده است.

ظاهرا مهدی تاج به دنبال رایزنی برای جلوگیری از این اتفاق است و به همین خاطر کنفرانس خبری را لغو نموده تا بتواند در این فرصت، حضور سردار آزمون در فهرست جام جهانی تیم ملی را قطعی کند.

سوالی که وجود دارد آن است که حذف سردار آزمون از تیم ملی به دلایل فنی است؟ و اینکه تاج می تواند او را به تیم ملی بازگرداند یا نه.