شهرخبر

دیدار اقشار مختلف مردم استان اصفهان با رهبر انقلاب

معاون سیاسی‌ استاندار‌ اصفهان با اشاره به ۲۵ آبان ماه‌ "روز اصفهان" گفت: نمایندگانی از اقشار مختلف مردم استان اصفهان، در این ایام و به مناسبت این روز ویژه، ضمن حضور در محضر رهبر معظم انقلاب، بیعت مجدد خودشان را با معظم له اعلام می‌کنند.

دیدار اقشار مختلف مردم استان اصفهان با رهبر انقلاب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدرضا جان‌نثاری اظهار داشت: نمایندگانی از اقشار مختلف مردم استان اصفهان، در این ایام و به مناسبت این روز ویژه، ضمن حضور در محضر رهبر معظم انقلاب، بیعت مجدد خودشان را با معظم له اعلام خواهند کرد.

وی افزود: در سال‌های گذشته و به دنبال شیوع بیماری کرونا، به جهت حفظ سلامت مراجعان، محدودیت‌هایی در دیدارهای عمومی با رهبر معظم انقلاب درنظر گرفته شد؛ اما اکنون بسیار خرسندیم که با گذر از روزهای شیوع گسترده این بیماری، دیدارها با رهبر معظم انقلاب به صورت حضوری و البته با جمعیت بسیار محدود در حال برگزاری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: به دنبال درخواست‌های مکرر اقشار مختلف مردم انقلابی استان به ویژه علما، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، نویدهایی برای دیدار با رهبر معظم انقلاب طی روزهای آینده داده شده است که امیدواریم طبق وعده‌ها، تعداد محدودی از نمایندگان قشرهای مختلف مردم استان اصفهان بتوانند با مقام معظم رهبری دیدار داشته باشند.

وی تصریح کرد: چگونگی این دیدار و جزییات بیشتر در حال پیگیری است و به محض اطلاع به سمع و نظر مردم مشتاق، ولایتمدار و انقلابی استان اصفهان خواهد رسید.

منبع: تسنیم