شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#لیگ برتر

نیمه‌تمام ماندن بازی شارلوا به دلیل اعتراض هواداران به رئیس ایرانی + عکس

نیمه‌تمام ماندن بازی شارلوا به دلیل اعتراض هواداران به رئیس ایرانی + عکس

یکی از دیدارهای تیم شارلوا در لیگ برتر بلژیک، به‌خاطر اعتراض برخی از هواداران این تیم نیمه‌تمام ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال شارلوا شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته هفدهم ژوپیلرلیگ بلژیک، میزبان تیم مخلن بود که این مسابقه به دلیل پرتاب مواد مختلف به زمین نیمه‌کاره ماند.

سایت «sporza» درباره این اتفاق نوشت: باشگاه شارلوا اخیراً فلیس مازو را به‌عنوان سرمربی تیم شارلوا انتخاب کرده است، اما این موضوع باعث بازگشت آرامش به مامبورگ نشد. پیش از آغاز بازی، چالش‌هایی از سمت هواداران شارلوا آغاز شد و مهدی بیات رئیس ایرانی این باشگاه مورد انتقاد قرار گرفت. پس از یک دقیقه و نیم، بازی متوقف شد و پس از گذشت حدود 70 دقیقه از مسابقه، داور تصمیم به لغو بازی گرفت.

هواداران دوآتشه شارلوا پیش از شروع مسابقه، توپ‌های تنیس را به زمین پرتاب کردند. اعتراض این تماشاگران باعث ایجاد دو وقفه در طول مسابقه شد که پس از وقفه دوم،‌ شارلوا توانست عملکرد خوبی از خود ارائه کند. تیم علی قلی‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده در ادامه مسابقه به گل رسید و از حریف خود پیش افتاد، اما هواداران شارلوا به پرتاب اشیای مختلف ادامه دادند تا داور تصمیم به لغو مسابقه بگیرد.

بیات در مورد این موضوع اظهار داشت: نمی‌توانم این مسئله را بپذیرم. باید جوّ مثبتی برای فلیس مازو ایجاد شود و با او به دنبال ثبات هستیم. در این مسابقه داشتیم پیروز می‌شدیم و بازی را در اختیار داشتیم. تمام مجموعه باشگاه می‌جنگد تا از این شرایط دشوار عبور کنیم. آیا کسانی که این کارها را کردند، هوادار بودند؟ شارلوا شهر جنگجویان است و این همان کاری است که بازیکنان ما امشب نشان دادند.

رئیس ایرانی شارلوا با بیان اینکه به افراد اشتباهی قدرت داده می‌شود، تصریح کرد: ما باید از اتفاقی که رخ می‌دهد، آگاه باشیم. دیده بودیم که یک بازی توسط تماشاگران تیمی قطع می‌شود که شکست خورده‌اند؛ حالا این اتفاق برای تیمی می‌افتد که پیروز شده است. این هواداران از ابتدا می خواستند ببازیم و ما را متوقف کردند. این یک مشکل اجتماعی است که نمی‌دانیم چگونه با هواداران‌مان تعامل کنیم.

شارلوا با کسب 19 امتیاز، در جایگاه دوازدهم جدول 18 تیمی ژوپیلرلیگ قرار دارد.

فدراسیون فوتبال بلژیک , علی قلی‌زاده , لژیونرهای فوتبال ایران , فدراسیون فوتبال بلژیک , علی قلی‌زاده , لژیونرهای فوتبال ایران , فدراسیون فوتبال بلژیک , علی قلی‌زاده , لژیونرهای فوتبال ایران , فدراسیون فوتبال بلژیک , علی قلی‌زاده , لژیونرهای فوتبال ایران , فدراسیون فوتبال بلژیک , علی قلی‌زاده , لژیونرهای فوتبال ایران ,

انتهای پیام/