شهرخبر

مهرداد علیقارداشی: سجادی اقدامات مثبت زیادی داشته است/ باید به وزیر ورزش و جوانان اعتماد کرد

مهرداد علیقارداشی: سجادی اقدامات مثبت زیادی داشته است/ باید به وزیر ورزش و جوانان اعتماد کرد

رئیس فدراسیون تنیس روی میز از عملکرد حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان دفاع کرد.

مهرداد علیقارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص عملکرد سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان و بحث استیضاح وی در آستانه رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: تصمیمات نباید شتاب زده باشد. سید حمید سجادی در یک سال اخیر واقعا برای این حوزه زحمات زیادی کشیدند و همیشه پای کار بودند. نمی‌خواهم بگویم در این حوزه ضعفی نبوده ولی اگر بنا بر مقایسه باشد ما اقدامات مثبت بیشتری را دیدیم.

وی در ادامه افزود: تحریم ها واقعا برای ورزش ما گران تمام شده و هر روز این وضعیت سخت‌تر هم می‌شود اما واقعا با عملکرد مناسب و قابل قبول آقای سجادی و تیم خوبشان شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه هستیم.

علیقارداشی گفت: در یک سال گذشته روزهای خوب و بد زیادی در ورزش داشتیم اما در مجموع با توجه به اینکه امسال تمام مسابقات پس از کرونا برگزار شد شاهد حس و حال بهتری در ورزش بودیم.

وی تصریح کرد: درست است گاها شرایط برای همه مردم سخت می گذرد ولی فراموش نکنیم که ورزش حتی برای چند ثانیه هم که شده می‌تواند تاثیرات مثبتی را در جامعه ایجاد کند و باعث شادی مردم شود، موردی که حتما باید جدی گرفته شود و به آن توجه کرد. از حمید سجادی باید به خوبی حمایت شود تا وی بتواند برنامه های خود را اجرایی کند.

انتهای پیام