شهرخبر

ابهام در خصوص ورود روس‌ها به ایران؛ کشتی‌گیران روس از مسکو به خانه برگشتند

ابهام در خصوص ورود روس‌ها به ایران؛ کشتی‌گیران روس از مسکو به خانه برگشتند

باوجود درخواست هر ۴ تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی برای استفاده از کشتی‌گیران خارجی، اما ابهاماتی در خصوص حضور قهرمانان روس در ایران وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام تیم‌های حاضر در مرحله نیمه‌نهایی و تایید سازمان لیگ، همه تیم‌ها در مرحله پایانی قصد استفاده از کشتی‌گیران خارجی را دارند که طبق روال هر ساله، روس‌ها گزینه اول و اصلی‌شان هستند.

 

قرار بود کشتی‌گیران روس تیم ستارگان اولین خارجی‌هایی باشند که وارد ایران می‌شوند اما با وجود حضور شاخیف و گازیموف در فرودگاه مسکو، آنها نتوانستند خود را به ایران برسانند و گفته می‌شود در خصوص حضور این دو روس و سایر کشتی‌گیران روس در مرحله پایانی لیگ ابهاماتی وجود دارد.

مازیار رضایی نماینده فدراسیون کشتی روسیه در ایران دراین رابطه به تسنیم گفت: «کلا باشگاه‌ها دیر اقدام کردند و اسامی آنها دیر اعلام شد به همین دلیل زمان برای انجام هماهنگی‌های لازم کم بود. با اینکه گفته بودیم دو هفته قبل از مسابقه باید اسم خارجی‌ها اعلام شده و اقدامات قانونی انجام شود، اما همچنان شاهد تغییر خارجی‌های مد نظر تیم‌ها هستیم. مسئله‌ای که پیش آمد در واقع مربوط به دیر اقدام کردن تیم‌ها بود و عدم هماهنگی پیش آمد که در حال تلاش برای رفع آن هستیم.»

مرحله پایانی لیگ برتر آزاد قرار است روز جمعه هفته جاری با شرکت 4 تیم بانک شهر، پترو پالایش بلیش تاکستان، انبوه‌سازان هوتن قائمشهر و ستارگان ساری برگزار شود که همه تیم‌ها خواستار استفاده از سهمیه دو کشتی‌گیر خارجی خود شده‌اند.

انتهای پیام/