جنگ ترکیبی و توپ عملیات روانی دشمن در زمین فوتبال/تیم ملی صحنه زیبایی از غیرت مندی وطن به نمایش خواهد گذاشت

احمد راستینه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز، با اشاره به جنگ روانی دشمن در زمینه حضور ایران در جام جهانی فوتبال گفت: دشمنان به واسطه تمرکز بر جوانان ما می کوشند رفتار جوانان ما را تغییر دهند.

وی بیان کرد: دشمنان تلاش می کنند جوانان ما به تیم ملی فوتبال شان و یا به سایر ظرفیت های کشور ضربه بزنند اما باید بدانند که به خوبی جوانان این سرزمین را نشناخته اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: جوانان این سرزمین جوانان غیور و با انگیزه ای هستند که ظرفیت های زیادی را برای کشور فراهم ساخته اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شک نداریم تیم ملی ما در یک هم افزایی و در یک هماهنگی خوبی قرار دارند و صحنه زیبایی از غیرت مندی این وطن به نمایش خواهند گذاشت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تیم ملی فعلی یکی از بهترین تیم ها در ادوار گذشته بوده است و این تیم از یک هماهنگی و هم افزایی خوبی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه ما ظرفیت جوانان خوبی را در تیم ملی داریم، بیان کرد: این ظرفیت ها انشااله می توانند به عنوان پدیده در جام جهانی مطرح شوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده به جوانان عزیزمان و جوانان تیم ملی می گویم همه نگاه جوانان کشور به شماست و دوست دارند شما را در اوج غیرتمندی در میدان مبارزه با تیم مقابل ببینند.

وی در خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال تاکید کرد: جوانان کشور دوست دارند فضای تلاش و انگیزه و کار شبانه روزی شما را برای بهترین نتیجه در میدان رصد کنند.

جنگ ترکیبی و توپ عملیات روانی دشمن در زمین فوتبال/تیم ملی صحنه زیبایی از غیرت مندی وطن به نمایش خواهد گذاشت

این نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت:یک ملت کنار شما،حامی و پشتیبان شماست و ملت دست ان دشمنی که تلاش می کند در این بین اختلافی ایجاد کند را می شکند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت ایران با پشتوانه و فرهنگی غنی در کنار تیم ملی فوتبال است لذا دوست داریم بازی های زیبای تیم ملی را در این جام جهانی ببینیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن از توانمندی جوانان ما می ترسد. دشمن وقتی تیم ملی فوتبال ما را با این ظرفیت نگاه می کند می داند که این تیم در میدان می تواند نشان دهنده رشد و پیشرفت ما در سالهای متمادی باشد لذا دشمن طراحی می کند تا جوانان ما نتوانند ظرفیت های خود را درمیدان به منصه ظهور بگذارند.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش برای عملیات روانی است بیان کرد: دشمن در تلاش است تا جوانان ما در تیم ملی تمرکز برای آماده سازی خود نداشته باشند. البته دشمنان ما سالیان سال است که با حماقت هایشان خودشان عاملی شدند که ملت ما متحدتر شوند و انشالله جوانان خوب تیم ملی به لطف خدا و پشتیبانی ملت صحنه زیبایی را به نمایش می گذارند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه دشمنان تلاش بیهوده می کنند چراکه این جوانان مال این مرز و بوم هستند بیان کرد: ما به جوانانمان می بالیم و کمک شان می کنیم تا در این جنگ ترکیبی که دشمن تلاش می کند جوانان را از ما بگیرد، ناامید شود.