شهرخبر

قتل هولناک در جنت آباد تهران / کشف جسد زن میانسال در برج مسکونی

با اعلام بی خبری مردی از خواهرش ماموران کلانتری با هماهنگی بازپرس به خانه زن میانسال رفتند که بعد از ورود به خانه با جسد این خانم مواجه شدند.

قتل هولناک در جنت آباد تهران / کشف جسد زن میانسال در برج مسکونی

به گزارش سلام نو، ایران نوشت: ساعت ۲ بامداد جمعه ۲۰ آبان، مرد جوانی به کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد رفت و از ناپدید شدن خواهرش خبر داد.

او گفت: چند روزی است که هر چه با خواهرم تماس می‌گیرم او پاسخ نمی‌دهد. شماره تلفن همراه شوهرش نیز خاموش است. او با شوهرش اختلاف داشت و می‌ترسم بلایی سرش آمده باشد. همسایه‌ها مدعی هستند که او را ندیده‌اند.

مردی قبل از سفر به آمریـکا همسرش را کشت

به‌دنبال اعلام خبر ناپدید شدن زن میانسال به نام شهناز، مأموران کلانتری بلافاصله با بازپرس میثم حسین‌پور تماس گرفته و پس از هماهنگی‌های قضایی راهی خانه زن ۵۸ ساله شدند؛ با ورود به خانه آنها با جسد زن میانسال در طبقه دوازدهم برج محل سکونتش روبه‌رو شدند. موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و اعضای تیم جنایی راهی محل شدند.
بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی حکایت از آن داشت که زن میانسال با ضربات متعدد جسم تیز مانند چاقو به قتل رسیده و از زمان مرگ حدود ۳۶ ساعت می‌گذرد.
در ادامه مشخص شد همسرش ناپدید شده است. از آنجا که گذرنامه مرد میانسال در خانه نبود و همسایه‌ها دیده بودند که سوار بر خودروی ۲۰۶ از خانه خارج شده است این احتمال مطرح شد که وی متواری شده است.
در تحقیقات مشخص شد فرزندان این زوج در امریکا زندگی می‌کنند و آنها قصد داشتند برای دیدار با فرزندانشان به امریکا سفر کنند. بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت ضمن صدور دستور بازداشت شوهر مقتول از پلیس خواست بررسی کنند که وی از کشور خارج شده است یا خیر.