صادقی: نساجی را بعد از جام جهانی در بالای جدول خواهید دید

به گزارش رکنا، اکبر صادقی، هافبک دفاعی تیم فوتبال نساجی مازندران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری رکنا در ارتباط با شرایط تیمش بعد از، از دست دادن قهرمانی سوپر جام گفت: می‌توانستیم استقلال را شکست دهیم و قهرمان سوپرجام شویم اما بد شانس بودیم. قهرمانی در سوپر جام به در لیگ کمک شایانی می‌کرد زیرا با روحیه مضاعف برای قهرمانی در لیگ برتر بازی می‌کردیم.

او در ادامه در خصوص شرایط فعلی نساجی گفت: دیگر شکست در سوپر جام مهم نیست و ما به مسابقات بعد از جام جهانی می‌اندیشیم. همین الان هم شرایط ما بد نیست، بعد از جام جهانی 4 بازی مهم داریم که اگر از 12 امتیاز ممکن، 10 امتیاز هم بگیریم، می‌توانیم در پایان نیم‌فصل، جزو تیم‌های بالانشین جدول و مدعی قهرمانی باشیم. البته کار راحتی نیست.

هافبک دفاعی با تجربه نساجی در مورد بازی‌های پیش‌روی این تیم نیز گفت: شانس خوبی که آوردیم این است که بعد از تعطیلات، در خانه بازی می‌کنیم. ما باید به مصاف صنعت نفت آبادان برویم. هفته بعد در تهران به دیدار هوادار خواهیم رفت. بازی بعدی ما اما بسیار دشوار است ولی خوب در خانه بازی می‌کنیم. ما باید به مصاف تراکتور برویم. دیدار پایانی نیم‌فصل اما سخت‌ترین بازی ماست زیرا باید در تهران به مصاف پرسپولیسی برویم که در حال حاضر صدرنشین است و جدی‌ترین مدعی قهرمانی خواهد بود.

صادقی در ادامه با بیان اینکه مسیر نساجی تا پایان نیم‌فصل آسان نیست، گفت: می‌بینید که کسب 10 امتیاز از این 12 امتیاز ممکن نیز کار آسانی نخواهد بود. الان در حال گذراندن یک اردوی خیلی خوب هستیم و همه تلاش ما بازیکنان این است که بدن‌ها و شرایط فیزیکی خود را آماده نگه داریم تا مهیای دیدارهای دشوار تا پایان نیم‌فصل باشیم. اگر نظر فیزیکی کم نیاوریم، می‌توانیم در پایان نیم‌فصل، بالانشین جدول باشیم.

صادقی پیرامون پیش‌بینی‌اش از آینده نساجی گفت: اگر در پایان نیم فصل اول جزو تیم‌های بالای جدول باشیم، در نیم‌فصل دوم کار راحت‌تری خواهیم داشت و می‌توانیم تا پایان فصل، جزو مدعیان قهرمانی باشیم.

انتهای پیام/