شهرخبر

برخورد اتوبوس با ۶ خودروی سواری و یک عابر پیاده

برخورد اتوبوس با 6 خودروی سواری و یک عابر پیاده در اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در مسیر جنوب به شمال خیابان امام خمینی (ره) شهر اصفهان پس از برخورد با عابر پیاده و فوت وی با ۶ خودروی سواری دیگر برخورد کرد.

به گزارش مشرق، محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۶ و ۳۹ دقیقه صبح امروز ماموران پلیس راهور شهرستان اصفهان از وقوع تصادف بین چند وسیله نقلیه در مسیر جنوب به شمال ابتدای خیابان امام خمینی(ره) روبروی پارک قلمستان مطلع و به منظور بررسی حادثه در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حال تردد در این مسیر بوده به علت نامعلومی از راه خود منحرف و با سرعت وارد پیاده رو شده و پس از برخورد با یک عابر پیاده با ۶ خودروی پارک شده و در حال تردد نیز تصادف می کند.

محمدی گفت: در این حادثه عابر پیاده بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و به ۶ خودروی دیگر نیز خسارت کلی وارد شد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خاطرنشان کرد: علت تامه تصادف و دلیل اصلی عدم توانایی راننده خودروی اتوبوس در کنترل وسیله نقلیه خود توسط کارشناسان در دست بررسی است و در اسرع وقت موضوع به مراجع ذی صلاح اعلام خواهد شد.