شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#حسن یزدانی#لیگ برتر

استارت حسن یزدانی بعد از ناکامی مقابل تیلور

در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر کشتی آزاد، چهار تیم مدعی که صعودشان به مرحله بعدی قطعی شده و قهرمان از بین آنها مشخص خواهد شد، در قائمشهر و رامسر با هم رودررو می‌شوند.

هفته گذشته با برگزاری مسابقه رفت و برگشت هفته سوم در دو گروه تکلیف تیم‌های صعودکننده به مرحله بعد قطعی شد. حتی ترتیب صعود تیم‌ها در دو گروه نیز مشخص شد تا مسابقه هفته چهارم که به برگزاری مسابقه برگشت چهار تیم مدعی اختصاص داشت، تاثیری در جدول مسابقات نداشته باشد با این وجود با توجه به ترکیب تیم‌ها و کشتی‌گیران مدعی‌ که در آن حضور دارند قطعا رویارویی تیم‌هایی که هفته آینده قهرمان از بین آنها مشخص خواهد شد، زیبایی و هیجان خاص خودش را خواهد داشت. خصوصا اینکه این هفته تعداد ملی‌پوشانی که روی تشک خواهند رفت، بیشتر از هفته‌های قبل خواهد بود و قرار است حسن یزدانی دارنده ۸ مدال کشتی جهان و المپیک نیز این هفته در ترکیب تیم بانک شهر روی تشک برود.

مسابقه اول صبح فردا (۱۹ آبان) در گروه A، دیدار دور برگشت دو تیم انبوه سازان هوتن – پتروپالایش بلیش تاکستان به میزبانی قائمشهر در سالن امامعلی حبیبی برگزار خواهد شد.

مسابقه دوم هم صبح روز جمعه (۲۰ آبان) در قالب دور برگشت هفته چهارم گروه B بین تیم‌های بانک شهر - ستارگان ساری به میزبانی رامسر در سالن چمران به انجام می‌رسد و پس از آن روز جمعه هفته بعد (۲۷ آبان) مرحله نیمه‌نهایی و فینال برگزار خواهد شد.