شهرخبر

کارگاه تخصصی هنر و سینما در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود

کارگاه تخصصی هنر و سینما در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود

مجموعه کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما با آموزش فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، بازیگری، فن بیان و گویندگی و کارگردانی سینما در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما به همت فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. 

این کارگاه‌های تخصصی با هدف ارتقای دانش هنری و رسانه‌ای شهروندان تدارک دیده شده و با حضور اساتید برجسته به اجرای برنامه‌های مختلفی همچون آموزش فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، بازیگری، فن بیان و گویندگی و کارگردانی سینما می‌پردازد.

فیلمنامه‌نویسی یکی از هنرهای تخصصی سینمایی است که در قالب مجموعه کارگاه‌هایی در فرهنگسرای اندیشه به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. همچنین آموزش نمایشنامه‌نویسی نیز توسط اساتید برجسته هنرهای نمایشی و تئاتر انجام می‌شود. 

کارگاه‌های فن بیان و گویندگی نیز به عنوان یکی از تکنیک‌های تخصصی در انتقال پیام توسط اساتید برجسته این رشته آموزش داده می‌شود. 

واحد آموزش فرهنگسرای اندیشه به عنوان یکی از بخش‌های پرکار این مرکز، کلاس‌ها و کارگاه‌های متعددی را در عرصه‌های مختلف هنری، ورزشی، کتاب و ادبیات و ... زیرنظر اساتید برجسته هر رشته برگزار کرده و پذیرای عموم مخاطبان است. 

همچنین باشگاه فیلم اندیشه به اجرای برنامه‌های متنوع هنری و سینمایی، اکران فیلم‌ها و نقد و بررسی آثار می‌پردازد. 

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه و اطلاع از بقیه کلاس‌ها می‌توانند به فرهنگسرای اندیشه مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 88760161 تماس بگیرند. 

انتهای پیام/