شهرخبر

استقلال دوباره در منجلاب بدهی های سرسام آور گرفتار شد!

استقلال در مورد بدهی های اخیرش با مشکل روبرو شده است.

استقلال دوباره در منجلاب بدهی های سرسام آور گرفتار شد!

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

باشگاه استقلال در صدد حل مشکل استراماچونی است اما پیش از حل مشکل این مربی آبی ها با مشکلات دیگری نیز روبرو شدند که باید حل شود.

استقلالی ها مبلغ بدهی میلیچ را پرداخت کردند اما اعلام شده که این بازیکن هنوز به پولش نرسیده و وکیلش مدعی است که مبلغ مورد نظر به حساب این بازیکن ریخته نشده و استقلال همچنان با مشکل پنجره نقل و انتقالاتی روبروست.

این در حالی است که علاوه بر مشکل میلیچ که همچنان به قوت خود باقی است استقلال باید بدهی گابریل پین مربی سابق خود را نیز پرداخت کند زیرا این مربی نیز پس از جدایی به همراه فرهادمجیدی از استقلال از این تیم شکایت کرد و استقلالی ها شهریورماه اخطاریه ای در مورد پرداخت سریع بدهی این مربی دریافت کردند که به آن رسیدگی نکردند و این مشکل به قوت خود باقی مانده است.

گفتنی است استقلال در مورد بدهی پین کوتاهی کرده و از زمان دریافت اخطار تا به حال دو ماه گذشته و در صورت عدم پرداخت پول پین استقلال با چالش جدیدی مواجه می شود که با توجه به افزایش قیمت دلار این باشگاه را با مشکلات بیشتری روبرو می کند.

استقلال به فاصله مدتی کوتاه باید بدهی مربیان و بازیکنان خارجی خود را پرداخت کند و این در حالی است که در حال حاضر مشکل مالی در باشگاه وجود دارد و فتح الله زاده مدیریت تیم تنها توانسته با کمک اطرافیان و قرض مبلغ قرارداد تیم سانتاکلارا باشگاه محمد محبی را پرداخت کند!