شهرخبر

اصولی: تیم ملی با برند ایرانی به جام جهانی قطر می‌رود

اصولی: تیم ملی با برند ایرانی به جام جهانی قطر می‌رود

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تمامی تهمیدات لازم برای حضور ایران در قطر تدارک دیده شده و تیم ملی برای اولین بار با یک برند ایرانی در این بازی‌ها به میدان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری برنا، احسان اصولی سه‌شنبه شب در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی که در برج میلاد تهران در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالیم که به لطف خدا و تلاش همکاران در فدراسیون فوتبال و همکاران ما در بخش‌های مختلف امور مربوط به آماده‌سازی تیم ملی به بهترین شکل ممکن محقق شد و در آستانه این رویداد بزرگ و مهم بین‌المللی انشالله تیم ملی با یک نشاط و با صلابت، حضوری موفقیت‌آمیز را تجربه کند.

وی ادامه داد: امروز مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی را داریم که با یک نشان تجاری ایرانی در جام جهانی حضور خواهد یافت و همه ما ایرانی‌ها و تیم ملی افتخار می‌کنیم یک نشان تجاری ایرانی هم برای اولین بار خودنمایی خواهد کرد و امیدواریم این افتخارات زمینه‌ساز خوشحالی مردم شود.

او در مورد دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش گفت: پیگیری‌های لازم در این خصوص انجام شده و امیدواریم تا روز پنجشنبه نهایی شود. گزینه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران،‌ مارکار آقاجانیان است.

وی درباره اضافه شدن یک دستیار پرتغالی به کادر فنی تیم‌ملی فوتبال ایران هم افزود: هنوز اطلاع دقیقی در این خصوص ندارم اما خبر آن را خواندم. باید در این خصوص اطلاعات لازم را بگیرم تا ببینیم روند کار به چه صورتی خواهد بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص شرایط اسکان تیم ملی در قطر هم افزود: همه مسایل از مدت‌ها و ماه‌ها پیش با هماهنگی‌ انجام شده، محل اقامت تیم‌ ملی از هتل‌های اعلام شده از سوی فیفا انتخاب شده که استانداردهای لازم را داشته و طبق پروتکل‌های از پیش تعیین شده است. رئیس فدراسیون فوتبال پنجشنبه بازدیدی از کمپ خواهد داشت تا در جریان روند آماده‌سازی قرار بگیرد و هیچ نگرانی‌ وجود ندارد. تاکید می‌کنم تیم‌ ملی با بالاترین استانداردهای ممکن در قطر، امکانات،‌ زمین تمرین و هر آنچه لازم داشته باشد را خواهد داشت تا مشکلی از این بابت نداشته باشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان صحبت‌هایش از قطعی شدن بازی با تونس خبر داد و اعلام کرد که این دیدار پشت درب‌های بسته برگزار می‌شود.

انتهای پیام