شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#تیم ملی#جام جهانی

تحلیل جالب کارلوس کی روش/ ایران باید با ۷ امتیاز صعود کند

اگر بر این عقیده اید تیم ملی در این دوره از بازی های جام جهانی همانند دوره قبلی تنها با بازی های دفاعی تنها به دنبال دفاع از اعتبار و حیثیت خود خواهد بود، سخت در اشتباه هستید.

تحلیل جالب کارلوس کی روش/ ایران باید با ۷ امتیاز صعود کند

کارلوس کی روش این بار می خواهد زمینه ساز صعود ایران به دور دوم جام جهانی شود که تا اکنون اتفاق نیافتاده است. حتی یکی از شروط تمدید قرارداد کارلوس کی روش برای جام ملت ها نیز همین است. اینطور نیست تنها حضور شایسته در جام جهانی فدراسیون فوتبال را برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش راضی کند.

کارلوس کی روش که به خوبی می داند ادامه حضورش در تیم ملی منوط به صعود به دور دوم است در روزهای اخیر و در تمرینات تیم ملی در صحبت هایی که به بازیکنان داشته است گفته نباید به انگلیس ببازیم و اگر از این بازی دست پر بیرون بیاییم می توانیم تیم های آمریکا و ولز را شکست دهیم.

جالب اینکه خسرو حیدری، مربی تیم استقلال در مصاحبه ای که امروز پیرامون دیدار با کارلوس کی روش داشت به این موضوع اشاره کرد.

این تحلیل آقای سرمربی تیم ملی از سه بازی پیش روی تیم ملی در جام جهانی است؛ تغییر سبک بازی تیم ملی را در بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال شاهد بودیم. جایی که تیم ملی اروگوئه را یک بر صفر شکست داد و در برابر سنگال به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

با این ایده و شرطی که فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش تعیین کرده به نظر می رسد این بار تیم ملی را در جام جهانی یک تیم ملی متفاوت با جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ ببینیم.