شهرخبر

بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تکواندو

بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تکواندو

سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون از اردوی تیم ملی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان صبح امروز یکشنبه 15 آبان ماه  با حضور در محل فدراسیون تکواندو ضمن دیدار و گفتگو با هادی ساعی رئیس فدراسیون , علی تاجیک رئیس سازمان تیم های ملی از اردوی تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان نیز بازدید کرد.

در این دیدار بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو ابتدا گزارشی از وضعیت تمرینی بازیکنان و شرایط روحی و جسمانی شان پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان ارائه کرد.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو نیزدر ادامه  بیان کرد: تعدادی از بازیکنان تیم ملی محصل هستند و در کنار تحصیل تکواندو را به شکل حرفه ای دنبال کرده اند و به تیم ملی رسیدند. 3 بازیکن از رده سنی نوجوانان به تیم ملی بزرگسالان تزریق شده اند و با شکست دادن حریفان مدعی خود راهی رقابت های قهرمانی جوان می شود. تیم جوان شده است و همه با انگیزه بالا به دنبال موفقیت هستند.

در ادامه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی گفت:  طبق صحبت های ساعی چند بازیکن محصل هستند که جای خوشحالی دارد. بازیکنان باید بدانند رقابت های قهرمانی جهان مکزیک مسیر بسیار مهمی برای رسیدن به رقابت های المپیک پاریس است و قطعا درخشش در این رویداد راه را هموار می کند.

او ادامه داد: به یاد دارم میرهاشم حسینی به دلیل صادر نشدن ویزای منچستر امتیازات این رویداد را از دست داد و نهایتا در چند تورنمنت شرکت کرد تا این امتیازات را جبران کند. بنابراین باید این رقابت مهم جدی گرفته شود تا با سکونشینی راه برای موفقیت هموار گردد. برای همه ملی پوشان آرزوی موفقیت و درخشش دارم.

معاون وزارت ورزش پولادگر در این دیدار از بخش های تازه تاسیس و در دست احداث فدراسیون نیز بازدید کرد.

انتهای پیام