شهرخبر

بازدید پولادگر از اردوی تیم ملی تکواندو

بازدید پولادگر از اردوی تیم ملی تکواندو

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی تیم ملی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان صبح امروز ( یکشنبه - 15 آبان ماه) با حضور در فدراسیون تکواندو ضمن دیدار و گفت‌وگو با هادی ساعی رئیس فدراسیون و علی تاجیک رئیس سازمان تیم‌‌های ملی، از اردوی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان نیز بازدید کرد. 

در این دیدار بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو گزارشی از وضعیت تمرینی و شرایط روحی و جسمانی تکواندوکاران پیش از اعزام به رقابت‌های قهرمانی جهان ارائه کرد.

همچنین هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در این دیدار اظهار کرد: تعدادی از بازیکنان تیم ملی محصل هستند و در کنار تحصیل، تکواندو را به شکل حرفه‌ای دنبال و به تیم ملی رسیدند. سه بازیکن از رده سنی نوجوانان به تیم ملی بزرگسالان تزریق و با شکست دادن حریفان مدعی راهی رقابت‌های قهرمانی جهان خواهند شد. تیم ملی جوان شده است و همه با انگیزه بالا دنبال موفقیت هستند. 

در ادامه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: طبق صحبت‌های ساعی چند بازیکن محصل هستند که جای خوشحالی دارد. بازیکنان باید بدانند رقابت‌های قهرمانی جهان مکزیک مسیر بسیار مهمی برای رسیدن به رقابت‌های المپیک پاریس است و قطعاً درخشش در این رویداد راه را هموار می‌کند.

وی ادامه داد: به یاد دارم میرهاشم حسینی به دلیل صادر نشدن ویزای منچستر امتیازات این رویداد را از دست داد و نهایتاً در چند تورنمنت شرکت کرد تا این امتیازات را جبران کند. بنابراین باید این رقابت مهم جدی گرفته شود تا با سکونشینی راه برای موفقیت هموار شود. برای همه ملی‌پوشان آرزوی موفقیت و درخشش دارم.

در پایان این دیدار، پولادگر از بخش‌های تازه تأسیس و در دست احداث فدراسیون نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/