شهرخبر
فرهنگ و هنر

بازیگران | بازیگرانی که حمام نمی‌روند

بازیگرانی که حمام نمی‌روند! | ۸ سلبریتی که میانه خوبی با حمام کردن ندارند

بازیگرانی که حمام نمی‌روند! | ۸ سلبریتی که میانه خوبی با حمام کردن ندارند.

بازیگرانی که حمام نمی‌روند! | ۸ سلبریتی که میانه خوبی با حمام کردن ندارند

بازیگرانی که حمام نمی‌روند! | ۸ سلبریتی که میانه خوبی با حمام کردن ندارند.

حمام کردن بیش از اندازه ممکن است موها را چرب تر و پوست را خشک کند و حتی سلامت باروری را تحت تأثیر قرار دهد. و گرچه عادت داریم سلبریتی ها را همیشه با ظاهری بی عیب و نقص ببینیم، اما بسیاری از آن ها خود اذعان کرده اند که معتقدند ضرر زیاد حمام کردن ممکن است بیشتر از نفع آن باشد. در حقیقت، بعضی از ستاره های محبوب ما روزها بدون حمام سر می کنند و برخی از آن ها هم تنها قسمت های خاصی از بدن خود را می شویند.

1-entertainment-robert-pattinson-bong-joon-ho-sci-fi-thriller-aufm

رابرت پتینسون فکر نمی کند لازم باشد هر روز موهای خود را بشوییم. در حقیقت، او خود اذعان کرده تقریباً هفته ای یک بار موهای خود را می شوید. در مصاحبه ای وقتی از او سؤال شد که آیا پیش آمده که ۶ روز موهای خود را نشسته باشد، در پاسخ گفت: «احتمالاً. نمی دانم. لزومی به شستن موها نمی بینیم.»

2-Kristen_Bell

کریستن بل

کریستن بل معتقد است تا زمانی که بدن بوی بدی نگرفته، نباید حمام کرد.

 

او دراینباره گفته: «من دوست دارم منتظر آن بوی بد بمانم. وقتی آن بو را حس کنید، یعنی بدن تان دارد به شما می گوید که وقت تمیز کردنش رسیده. یک نشانه ی هشداردهنده است. البته درواقع چیزی جز باکتری نیست. وقتی سر و کله ی باکتری ها پیدا شود خودتان متوجه می شوید که وقت حمام رفتن است. من منتظر آن بوی بد می مانم.»

3-1590175885

شارلیز ترون

شارلیز ترون به استایل مسحورکننده اش مشهور است، اما او ادعا می کند که می تواند یک هفته بدون حمام سر کند. او در اینباره گفته: «من دختر سرسختی ام و می توانم یک هفته حمام نکنم. مشکلی با آن ندارم.»

4-Taylor-Swift

تیلور سوئیفت.

پاهای ما روزانه نزدیک به یک لیتر عرق تولید می کند، به همین دلیل بهتر است هر بار که حمام می کنید، پاهای خود را هم بشویید. اما تیلور سوئیفت لزومی به این کار نمی بیند. او در مصاحبه ای گفته پاهایش را همیشه در حمام نمی شوید چون آن ها را تیغ می زند و معتقد است که کرم های مخصوص اصلاح موهای زائد مانند صابون هستند.

5-10305157

شایا لباف.

بسیاری از بازیگران به خاطر نقش که بازی می کنند، تغییرات زیادی در خود ایجاد می کند و شایا لباف هم از این قاعده مستثنی نیست. او برای فرو رفتن در نقش خود در فیلم «خشم» (Fury) هفته ها بدون حمام سر صحنه ی فیلمبرداری حاضر می شد.

 

6-jake-gyllenhaal-gettyimages-1343019167

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال معتقد است که هر روز حمام نکردن برای پوست بهتر است. او در اینباره گفته: «هر چه می گذرد، بیشتر اعتقاد پیدا می کنم که لزوم چندانی به حمام کردن نیست. قویاً معتقدم که اگر خوش رفتار باشی اما بوی بدی بدهی به هیچ جا نمی رسی. اما در عین حال فکر می کنم حمام نکردن هم به حفظ پوست کمک می کند و بدن ما به طور طبیعی خودش را تمیز کند.»

 

منبع: روزیاتو