شهرخبر

عضو کمیسیون امنیت ملی: ناآرامی های اخیر مانند حوادث سوریه بود

کدخبر: ۵۳۲۵۷۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مدل ناآرامی‌های اخیر کشور، مانند حوادث رخ‌داده در سوریه بوده است و دشمنان تلاش دارند تا از این روش میان مردم و مسؤولان تفرقه ایجاد کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی: ناآرامی های اخیر مانند حوادث سوریه بود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عباس گلرو، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین معارفه فرماندار مهدی‌شهر در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: امروز همه ما نیاز به توصیه و سفارش داریم و هیچ‌کسی مبرا از این مورد نیست.

وی اضافه کرد: دشمنان جنگ ترکیبی علیه ملت ایران به راه انداخته‌اند و لازم است تا هوشیارانه و آگاهانه در حفظ ارزش‌های نظام تلاش کنیم.‌

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: مدل ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر کشور، مانند حوادث رخ‌داده در سوریه بوده است و دشمنان تلاش دارند تا از این روش میان مردم و مسؤولان تفرقه ایجاد کنند.

گلرو بیان کرد: با تلاش مجلس شورای اسلامی و سایر مسؤولان، تقریباً ۲۹ درصد افزایش حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و همچنین افزایش حقوق کارمندان و کارگران را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه استاندار سمنان همواره در میدان است و برای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کند، گفت: نبود مدیریت مطلوب و نداشتن توجه مناسب در گذشته به صنایع شهرستان مهدی‌شهر، موجب از بین رفتن این بخش در این شهرستان شده است.‌

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اجرایی شدن اصل ۴۴ قانون اساسی و لزوم اجرای درست این قانون، متأسفانه در برخی موارد، خصوصی‌سازی بلای جان ما شده است.‌

گلرو با بیان اینکه شهرستان مهدی‌شهر در حوزه‌های مختلف، مظلوم واقع شده است، تصریح کرد: باید کریدورهای شمال به جنوب و شرق به غرب این شهرستان اجرایی شود.

وی با بیان اینکه شهرستان مهدی‌شهر ترکیب فرهنگی و قومی بسیار زیبایی دارد، خاطرنشان کرد: فرماندار عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان است؛، پس باید مراقب باشد که کار را برای رضای خدا و رضایت حداکثری مردم انجام دهد.