شهرخبر

راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شرکت اقشار مختلف مردم شیعه و سنی، دانشجویان و دانش آموزان سیستان و بلوچستان در ۵۰ نقطه جمعیتی استان آغاز شده است.

در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان مردم شهر‌ها و روستا‌های سیستان و بلوچستان یکپارچه و متحد با سردادن شعار‌های «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور امروز از ساعت۹:۲۰ صبح با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و خداجوی شیعه و سنی استان از میادین اصلی شهر‌ها و بخش‌ها آغاز شد.
عباس صفدری افزود: مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور فعال در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر اقتدار، عظمت و ایستادگی خود را در مقابل دشمنان نشان دادند.
وی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این راهپیمایی عظیم مردمی در تمام شهر‌ها و روستا‌های سیستان و بلوچستان اندیشیده شده است.
مراسم روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شرکت مسئولان استان و حضور گسترده اقشار مختلف مردم، انجمن‌های اسلامی، طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان دانشگاه‌ها و دانش آموزان مدارس در زاهدان از میدان آزادی آغاز شده و تا مصلی قدس زاهدان ادامه دارد.