شهرخبر
اقتصادی

افزایش حقوق کارمندان | افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

آخرین اخبار افزایش حقوق کارمندان | خبر خوب معاون پارلمانی رئیس جمهور برای کارمندان!

در ماه‌های گذشته خبرهای زیادی از افزایش حقوق کارمندان به گوش رسید تا بالاخره سید محمد حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره لایحه همسان‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان خبر خوب تصویب این لایحه در مجلس را داد.

آخرین اخبار افزایش حقوق کارمندان | خبر خوب معاون پارلمانی رئیس جمهور برای کارمندان!

افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

در ماه‌های گذشته خبرهای زیادی از افزایش حقوق کارمندان به گوش رسید تا بالاخره سید محمد حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره لایحه همسان‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان خبر خوب تصویب این لایحه در مجلس را داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لایحه افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی مصوب شده و برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شد.

 سید محمد حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره لایحه همسان‌سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان، اظهار داشت: با تعامل خوب دولت و مجلس این طرح مصوب و برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شد.

وی با بیان اینکه دولت کار بزرگی را انجام داد، گفت: معمولا دولت‌ها در میانه سال با کسری بودجه مواجه می‌شوند، ولی دولت سیزدهم برای کمک به معیشت کارکنان و بازنشستگان لایحه متناسب‌سازی حقوق را به مجلس ارائه کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، افزود: این لایحه با نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب و به شورای نگهبان ارسال شد تا بعد از تایید نهایی از اول مهر اجرایی شود.

حسینی میزان این افزایش را بین 5 تا 20 درصد اعلام کرد و افزود: برای برخی مشاغل مثل نیروهای نظامی این افزایش 20 درصد و برای برخی از مشاغل دیگر کمتر است.

وی تعامل دولت و مجلس شورای اسلامی را خوب ارزیابی و تصریح کرد: رئیس جمهور در سال اول با همه کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی جلسات برگزار کرد و نظرات اعضای آن کمیسیون‌ها را گرفته است، چون امنیت غذایی مهم است کمیسیون کشاورزی اولویت نخست دولت بود و دور دوم این جلسات به‌زودی آغاز می‌شود.
منبع: تنسیم