شهرخبر
پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵

بازگشت خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان شانس فیکس شدن را از مدافع پرسپولیس گرفت.

تیم ملی فوتبال

به گزارش همشهری‌آنلاین، تهدید کارلوس کی‌روش زودتر از حد تصور نتیجه داد و باشگاه الاهلی قطر مجوز بازگشت شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به اردوی تیم ملی ایران را صادر کرد.

سرمربی تیم کشورمان گفته بود درصورتی که دوری این بازیکنان از اردو به طول بینجامد، ممکن است آنها از حضور در فهرست نهایی تیم ملی محروم شوند. به این ترتیب الاهلی هم پاداش نقدی چشمگیر فیفا را از دست می‌داد. نهایتا مشکل برطرف شد و این ۲بازیکن دوباره به اردوی تیم ملی پیوستند.

به این ترتیب آنها در لیست نهایی ایران برای حضور در جام‌جهانی قرار می‌گیرند و البته احتمال بسیار بالایی وجود دارد که به‌خاطر هماهنگی طولانی‌مدت‌شان در لیگ و مسابقات ملی، در قطر هم کنار یکدیگر به میدان بروند.

در طول این چند روز که بحث احتمال کنار گذاشته شدن شجاع و کنعانی مطرح شده بود، بحث‌های زیادی در مورد گزینه‌های جانشینی آنها به میان آمد، اما عمده گمانه‌زنی‌ها حول این محور بود که در این صورت مرتضی پورعلی‌گنجی یکی از نامزدهای جدی حضور در ارنج است، اما حالا این بخت ناگهانی از او گرفته خواهد شد. هرچند گنجی از این ماجرا ناراحت نیست و گفته اگر یک دقیقه هم بازی کند، همه تلاشش را به‌کار خواهد گرفت.