شهرخبر

اکبر کارگرجم: نساجی یکی خورد و پنج تا نخورد

این استقلال همه جام ها را درو می کند/ هیچ تیمی جلودار این تیم خوب نیست/ کاش دربی همین فردا بود!/ مطهری ستاره بازی های بزرگ است

بازیکن قدیمی استقلال گفت: تیم استقلال بدون شک لایق کسب قهرمانی سوپرجام بود و تیم نساجی مقابل ستاره های استقلال هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

این استقلال همه جام ها را درو می کند/ هیچ تیمی جلودار این تیم خوب نیست/ کاش دربی همین فردا بود!/ مطهری ستاره بازی های بزرگ است

اکبر کارگرجم پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با خبر ورزشی، درباره قهرمانی استقلال در سوپرجام اظهار داشت: ما در اکثر دقایق بازی استقلال را در نیمه زمین نساجی دیدیم و کمتر دیده شد که توپ در نیمه زمین استقلال باشد. این نشان می دهد تیم استقلال به واقع و به درستی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بوده است.

وی افزود: شرایط خوب استقلال در دیدار سوپرجام باعث شد باز هم حسرت بخوریم که ای کاش دربی قبل از جام جهانی و اصلا همین فردا برگزار می‌شد. تیمی که امروز استقلال در اختیار دارد بدون رقیب است و هیچ تیمی حریفش نمی‌شود. نه پرسپولیس و نه سپاهان و هیچ تیمی نمی تواند مقابل این استقلال دوام بیاورد.

بازیکن سالهای دور استقلال خاطرنشان کرد: استقلال فقط یک گل زد اما در واقع باید بیش از پنج بار دروازه نساجی را باز می‌کرد. اگر اشتباه نکنم فقط بازیکنان ما سه بار توپ را به تیر دروازه نساجی زدند که این نشان می‌دهد تا چه اندازه تیم ما برتر و سرتر بود. نساجی حریف قابل احترامی است اما واقعا در حد و اندازه قهرمان جام حذفی ظاهر نشد که این به خاطر قدرت بالای تیم استقلال بود.

کارگر جم یادآور شد: خوشبختانه استقلال ترکیب اصلی را شناخته و بازیکنانی که برایش در این مسابقات به میدان می روند در بهترین شرایط در پست هایشان بازی می کنند.

وی درباره گلزنی مطهری توضیح داد: این بازیکن همواره در مسابقات حساس گل های مهمی برای استقلال زده است. مثلاً در دربی ها توانسته استقلال را به گل برساند و برای همین هم طرفداران تیم ما او را دوست دارند. این بازی هم کم از دربی نبود. من فکر می کنم امیر ارسلان مطهری ستاره بازی های حساس استقلال است که می‌آید، گلش را میزند و میرود.

پیشکسوت استقلال در پایان تأکید کرد: دست همه بچه های استقلال و البته کادر فنی درد نکند که توانستند با این قهرمانی دل هواداران استقلال را شاد کنند. استقلال لایق این عنوان بود و امیدوارم تا آخر فصل همه جام ها را به همین راحتی درو کند.