شهرخبر

توقف بازی به دلیل اعتراض نساجی‌ به حضور تماشاگران و کنایه به مطهری

توقف بازی به دلیل اعتراض نساجی‌ به حضور تماشاگران و کنایه به مطهری

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی مازندران در سوپرجام به دلیل اعتراض‌ اعضای تیم فوتبال نساجی‌ به حضور تماشاگران برای دقایقی متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی مازندران از ساعت 16 امروز (چهارشنبه) در دیدار سوپرجام در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که بخشی از حواشی نیمه دوم آن به شرح زیر است:

* قبل از اینکه گل استقلال توسط ارسلان مطهری به ثمر برسد، یکی از بازیکنان نساجی مصدوم شده و به بیرون از زمین رفته بود. حمید مطهری سرمربی نساجی با عصبانیت به سمت نیمکت خود فریاد زد سریع‌تر تعویض را انجام دهید تا 10 نفره بازی نکنیم. در این لحظه هواداران استقلال به کنایه به تشویق لوران بلان سرمربی فرانسوی پرداختند!

 

* جایگاه خبرنگاران که فاقد فضای بسته است، برقش نیز قطع بود و همین مسئله خبرنگاران را با مشکل روبه‌رو کرده بود‌.

* با خوشحالی هواداران استقلال و تشویق‌های آنها، سرپرست تیم نساجی به حضور تماشاگران معترض شد.

* زمانی که ارسلان مطهری در میان تشویق تماشاگران تعویض می‌شد، ریکاردو ساپینتو این بازیکن را در آغوش گرفت و برای او دست زد.

* در حالی که بازی در جریان بود به یکباره متوقف شد و سرپرست تیم نساجی از بازیکنان این تیم خواست که به دلیل حضور تماشاگران بیرون بیایند. این در حالی بود که 80 دقیقه از بازی گذشته بود و هوادارانی از تیم نساجی هم در ورزشگاه حضور داشتند.

* هواداران نساجی که ناراحت بودند به سهیل مهدی اعتراض کردند. آنها همچنین به علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال گفتند جام برای شما، ولی قرار بود بازی بدون تماشاگر برگزار شود.

* پس از چند دقیقه بازی از سر گرفته شد، ولی خبری از خروج هواداران نبود!

انتهای پیام/