شهرخبر

ثبت رکورد ۵۵۰ هزار مخاطب برای نمایش‌های اوج

ثبت رکورد 550 هزار مخاطب برای نمایش‌های اوج

همزمان با استقبال ۱۰ هزارنفری از «جهان بانو» طی ۵ روز ابتدایی نمایش، تعداد مخاطب نمایش‌های میدانی سازمان اوج در سال جاری به رکورد ۵۵۰ هزار تماشاگر رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «روشنای شب تار»، «تنهاتر از مسیح»، «محشر»، «فصل شیدایی» و «جهان بانو» نمایش‌های میدانی اوج در هشت ماه ابتدایی امسال‌اند.

اجرای «جهان بانو» که به زندگی زنان تاریخ ساز عالم از ازل تا زمان حال می‌پردازد، از روز پنجم آبان‌ماه در بوستان ولایت آغاز شده و به مدت 20 شب میزبان مخاطبان است.

 هر شب دو هزار نفر این نمایش را تماشا می‌کنند که تاکنون 10 هزار نفر، مخاطب آن بوده‌اند. «جهان بانو» ساعت 18 اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه و رزرو بلیت رایگان، به سامانه namaticket.ir مراجعه کنند. 

«روشنای شب تار» اولین نمایش میدانی اوج در سال جاری بود که هر شب 2000 نفر به تماشای آن نشستند و مجموع مخاطبان آن از 60 هزار نفر عبور کرد.

 

با پایان این نمایش در بوستان ولایت تهران، نوبت به اجرای «تنهاتر از مسیح» رسید که هر شب میزبان 4500 نفر بود و پس از پایان اجرا، رکورد 250 هزار مخاطب برای آن به ثبت رسید.

«محشر» سومین نمایش میدانی اوج در سال جاری است که در شهر شیراز روی صحنه رفت و در مجموع بیش از 100 هزار نفر به تماشای آن نشستند. 

بیست و یکمین فصل از نمایش میدانی «فصل شیدایی» در شهر مقدس قم اجرا شد که در نهایت پس از 18 شب اجرا، بیش از 130 هزار مخاطب از آن استقبال کردند. 

در مجموع، 550 هزار نفر، مخاطب نمایش‌های میدانی سازمان اوج در 8 ماه ابتدایی سال 1401 بوده اند که با پایان اجرای «جهان بانو» این رقم بیشتر هم خواهد شد.

انتهای پیام/