شهرخبر

عدم نگرانی اینزاگی از قرعه‌ سخت اینتر در مرحله یک هشتم نهایی

عدم نگرانی اینزاگی از قرعه‌ سخت اینتر در مرحله یک هشتم نهایی

سرمربی تیم فوتبال اینتر از دوم شدن تیمش در گروه خود در لیگ قهرمانان که احتمال سخت‌تر شدن قرعه آن در مرحله حذفی را افزایش داد، نگران نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) مردانش در خانه بایرن مونیخ در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که باعث شد نراتزوری در رده دوم جدول گروه C بماند گفت نگران این نیست که برای مرحله یک هشتم نهایی قرعه‌ای سخت نصیب شاگردانش شود. دوم شدن اینتر در گروهش به معنای مواجه شدن با یکی از تیم‌های اول دیگر گروه‌‌ها منهای ناپولی است. اینزاگی اما نگران این موضوع نیست.

او به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بایرن مونیخ تیمی بسیار باکیفیت است اما ما هم بازی را با رویکرد و ذهنیتی مناسب آغاز کردیم. لائوتارو یک موقعیت خوب داشت. بنابراین فکر می‌کنم که اگر ما گل اول بازی را می‌زدیم، کسی آن را ناعادلانه نمی‌دانست. با این حال ما به یک تیم قوی باختیم.

تاتنهام، چلسی، منچسترسیتی، پورتو و رئال مادرید جزو رقبای احتمالی اینتر در مرحله یک هشتم نهایی هستند. اینزاگی در این خصوص هم اظهار داشت: ما با حضور در این گروه و به لطف بازی‌هایی که برابر بایرن مونیخ و بارسلونا داشتیم، ورزیده شده‌ایم، پس ما همین الان هم با دو تا از قوی‌ترین تیم‌های تورنمنت بازی کرده‌ایم و توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم. برای تحقق این هدف هم سخت تلاش کردیم. باید ببینیم که در ماه فوریه چه اتفاقی رخ می‌دهد اما فعلاً باید روی سری A تمرکز کنیم. ما چهار پیروزی متوالی کسب کرده‌ایم اما در ابتدای فصل هم امتیازهای فراوانی از دست داده‌ایم. می‌دانیم که تا تعطیلی بازی‌های لیگ برنامه سختی داریم اما باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم.

انتهای پیام/