شهرخبر

نمایشگاه عفاف و حجاب «مَلِکا» در فرهنگسرای اندیشه برپا شد

نمایشگاه عفاف و حجاب «مَلِکا» در فرهنگسرای اندیشه برپا شد

فرهنگسرای اندیشه با برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب «مَلِکا» پوشاک ویژه بانوان را عرضه کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهنگسرای اندیشه نمایشگاه عفاف و حجاب «مَلِکا» را با حضور جمعی از تولیدکنندگان پوشاک و لباس آقایان و بانوان برگزار می‌کند.

در این نمایشگاه محصولاتی نظیر پوشاک بانوان، چادر، عبا، شال و روسری، پوشاک کودک، محصولات هنرهای دستی، کیف و کفش عرضه می‌شود.

پوشش یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسانی است که از اهمیت زیادی برخوردار است. توجه به نوع پوشش از گذشته تا به امروز یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد بوده و مردم ایران همواره حساسیت خاصی بر این موضوع داشته‌اند. از سویی دیگر، در دین اسلام نیز بر موضوع پوشش و استفاده از لباس‌های فاخر متناسب با شأن انسان تاکید فراوانی شده است.

نمایشگاه عفاف و حجاب «مَلِکا» تلاش دارد ضمن توجه به ارائه پوشش زیبنده، محصولاتی باکیفیت از برندهای شناخته شده را در دسترس عموم شهروندان قرار دهد.

این نمایشگاه از امروز چهارشنبه 11 آبان ماه آغاز شده و تا جمعه 13 آبان ادامه دارد. ساعت بازدید 11 الی 20 و ویژه بانوان است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه و خرید از آن می‌توانند به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سیدخندان، بوستان شهید منفردنیاکی (اندیشه) مراجعه کنند.

انتهای پیام/