شهرخبر

زن 22 ساله شوهر 41 ساله اش را چگونه سر به نیست کرد؟ /بهناز: با 2 فرزند 4 و 5 ساله گرفتار شوهری بودم که همیشه مست بود

کدخبر: ۵۳۱۵۴۶
زن جوانی که شوهر میان سال خود را با نقشه ای عجیب به قتل رسانده بود در حالی راز این جنایت هولناک را فاش کرد که ادعا می کند شیوه و شگرد قتل را در فضای مجازی جست وجو کرده است.
زن 22 ساله شوهر 41 ساله اش را چگونه سر به نیست کرد؟ /بهناز: با 2 فرزند 4 و 5 ساله گرفتار شوهری بودم که همیشه مست بود

به گزارش اقتصادنیوز،روزنامه خراسان نوشت: 20 روز قبل  ماجرای کتک خوردن وحشتناک یک زن جوان، نیروهای کلانتری مهرگان مشهد را به تکاپو انداخت.

گزارش های پلیس 110، در حالی از اختلافات خانوادگی شدید حکایت داشت که خانواده عزادار، عروس خانواده را زیر مشت و لگد گرفته بودند. به همین دلیل نیروهای انتظامی بی درنگ عازم منزل مذکور شدند و زن 22 ساله را از زیر دست و پای نزدیکانش نجات دادند.

بررسی های پلیس در این باره نشان داد: همسر 41 ساله زن جوان، سه روز قبل دچار مسمومیت حاد شده و به بخش مسمومان بیمارستان امام رضا(ع) مشهد انتقال یافته اما تلاش کادر درمانی برای نجات این مرد از مرگ به نتیجه نرسید و او به دلیل عوارض ناشی از مسمومیت شدید جان سپرد.

 در حالی که مرگ «محمد » مشکوک به نظر می رسید آثاری از سوء مصرف مواد مخدر در ماجرای مرگ وی نمایان شد و بدین ترتیب، اطرافیان متوفی درباره علت مرگ وی به «بهناز» (همسر 22 ساله متوفی) مظنون شدند. به همین دلیل نزدیکان «محمد» به طور پنهانی گوشی تلفن عروس خانواده را بررسی کردند و با پیامی روبه رو شدند که «بهناز» برای فرد ناشناسی ارسال کرده بود. مضمون این پیام مبنی بر این که «کسی متوجه نمی شود که من این بلا را سرش آوردم» این خانواده عزادار را به کنکاش واداشت چرا که آن ها احتمال می دادند «محمد» توسط همسرش مسموم شده است .

 نظر پزشک قانونی بیانگر آن بود که مرد 41 ساله بر اثر مصرف بیش از حد متادون (داروهای مخدردار) و مشروبات الکلی جان باخته است.

اظهارات «بهناز» فرضیه «جنایت» را قوت بخشید چرا که او مدعی شد از مدت ها قبل با همسرش اختلاف داشته است اما شوهرش او را طلاق نمی داد. از سوی دیگر ارسال پیام مشکوک برای فردی ناشناس با مضمونی جنایی، موجب شد قاضی  دستور بازداشت موقت زن 22 ساله را صادر کند

بهنازکه ابتدا تلاش می کرد خود را بی گناه جلوه دهد درباره چگونگی مرگ همسرش گفت: من دختر نوجوانی بودم که با «محمد» ازدواج کردم ولی از همان روزهای اول زندگی با هم اختلاف داشتیم، با آن که دو فرزندم نیز به دنیا آمدند ولی تاثیری در بروز اختلافات بین ما نداشت چرا که او مدام مشروبات الکلی مصرف می کرد و مرا کتک می زدحتی وقتی از منزل بیرون می رفت مرا در خانه زندانی می کرد. در شرایطی که دو فرزند 4 و 5 ساله دارم قصد جدایی از همسرم را داشتم ولی او مرا طلاق نمی داد،تا این که چند شب قبل به دلیل زیاده روی در مصرف مشروبات الکلی، حال وخیمی پیدا کرد و من هم زمانی که دیدم کف از دهانش سرازیر شده است با نگرانی ماجرا را به خانواده اش اطلاع دادم که آن ها هم سراسیمه خود را به منزل من رساندند و سپس شوهرم را با اورژانس به بیمارستان منتقل کردند اما او در مرکز درمانی جان سپرد و خانواده همسرم به من مشکوک شدند.

این زن 22 ساله در پاسخ به سوال مقام قضایی مبنی بر این که آن پیامک را برای چه کسی ارسال کردی؟ گفت:او جوانی مجرد است که در یکی از روستاهای ملایر زندگی می کند و در فضای مجازی با او آشنا شده ام .

زن جوان که دیگر نمی توانست حقیقت موضوع را پنهان کند، وقتی به بن بست تحقیقاتی رسید ناگهان راز هولناکی را فاش کرد. او گفت: آن قدر از رفتارهای همسرم خسته شده بودم که تصمیم به قتل او گرفتم اما درباره شیوه قتل تردید داشتم تا این که پس از جست وجو در گوگل به نقشه ای رسیدم که همسرم را با استفاده از داروهای مخدردار به قتل برسانم چرا که او مدام مشروبات الکلی مصرف می کرد و همه خانواده اش از این ماجرا خبر داشتند. پس از آن که شیوه مرموز قتل را آموختم، مقدار زیادی متادون تهیه کردم و درون بطری مشروبات الکلی همسرم ریختم. او شب هنگام همان مشروبات آلوده را نوشید و در حالی که کف از دهانش سرازیر شده بود کف اتاق افتاد. من هم بلافاصله موضوع را به خانواده اش اطلاع دادم .

 اگرچه اعترافات زن جوان راز این جنایت وحشتناک را فاش کرد اما چون بررسی ها نشان داد افراد دیگری نیز با توجه به مضمون پیامک ارسالی از سوی «بهناز» در این ماجرای جنایی نقش دارند، قاضی دستور دستگیری های بعدی را صادر کرد.