شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#خودرو
قیمت خودرو کاهشی می شود؟

استارت جدیدترین فروش پاییزی خودرو

کدخبر: ۵۳۱۵۲۷
زیر مجموعه خودروسازی سایپا از برنامه عرضه محصولات خود رونمایی کرد.
استارت جدیدترین فروش پاییزی خودرو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، زامیاد به عنوان یکی از زیر مجموعه های خودروسازی سایپا از جدیدترین برنامه فروش خود رونمایی کرد. این خودروساز که در زمینه تولید محصولات تجاری سبک (وانت) فعال است. دو محصول خود را در قالب پیش فروش در دسترس متقاضیان قرار داده است. این خودروساز نیسان تک سوز آپشنال و نیسان تک دوگانه سوز آپشنال خود را در این طرح فروش عرضه کرده است.

بر اساس اعلام مدیران زامیاد متقاضیان باید برای نیسان تک سوز آپشنال مبلغ حدود 159 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب زامیاد واریز کنند. آن دسته از متقاضیان نیز که قصد دارند مدل دو گانه سوز همین خودرو را خریداری کنند باید بیش از 179 میلیون و 500 هزار تومان را به حساب این خودروساز واریز کنند.

آن طورکه در اطلاعیه زامیاد آمده قرار است زمان تحویل این خودروها دی و بهمن سال جاری در نظر گرفته شده است.

بررسی قیمت های بازار نشان می دهد فروشندگان نیسان تک سوز آپشنال را با قیمتی حول و حوش 340 میلیون تومان عرضه می کنند و مدل دو گانه سوز همین خودرو نیز با قیمت حدود 375 میلیون تومان داد و ستد می شود.

به نظر می رسد زامیاد به دنبال این است تا با عرضه محصولات خود قیمت بازاری خودروهای تولیدی خود را تا حد امکان کاهش دهد. این اتفاق با عرضه مدام و برگزاری طرح های متعدد، چه در قالب فروش فوق العاده و چه در قالب پیش فروش عملیاتی خواهد شد.