شهرخبر

معاون شعب بانک شهر تاکید کرد:

خدمات رسانی به مشتریان با ابزارهای متنوع و محصولات جدید

خدمات رسانی به مشتریان با ابزارهای متنوع و محصولات جدید

عضو هیات مدیره و معاون شعب بانک شهر گفت: از ابتدای سال جاری اقدام به طراحی محصولات و خدمات جدید بانکی متناسب با نیازهای مشتریان کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر طاهری در نشست مشترک با مدیران و رؤسای شعب استان تهران و البرز با تاکید بر اینکه تمامی کارکنان بانک شهر به عنوان سربازان این بانک از سرمایه اجتماعی و دستاوردهای درخشان آن به درستی پاسداری می‌کنند، افزود: امروز شاهد انجام عملیات بانکی در تمامی حوزه‌ها بر پایه بانکداری حرفه‌ای در این بانک هستیم.

وی در تشریح خدمات جدید بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، افزود: این بانک از سنوات گذشته، بانکی پیشرو در ارائه سرویس‌های غیر حضوری بانکی بوده؛ و با راه اندازی و تکمیل خدمات بانکی در پیشخوان‌های شهرنت هنوز هم در این زمینه پیشگام است.

دکتر طاهری یکی از اتفاق‌های مهم در بانک شهر را، راه اندازی پروژه فرابانک عنوان کرد و گفت: در این پروژه خدمات بانکی از طریق پیشخوان‌های شهرنت در سراسر کشور گسترده‌تر از قبل به هموطنان ارائه می‌شود.

عضو هیأت مدیره بانک شهر با اشاره به اینکه "همراه شهر پلاس" به عنوان یک نرم افزار کاربردی که امکان افتتاح حساب غیر حضوری در آن ممکن شده و آماده رفع کامل نیارهای بانکی شهروندان است، افزود: پرداخت تسهیلات غیرحضوری به مشتریان نیز در آینده نزدیک ممکن خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه بانک شهر، بانکی نوپاست که مراحل بلوغ خود را به سرعت طی کرده و در مرحله تکامل قرار گرفته است؛ تاکید کرد: در بخشی از شاخص‌های عملکردی به اذعان رقبا و فعالان شبکه بانکی، بانک به بلوغ کامل رسیده است.

دکتر طاهری با بیان اینکه طی چند سال اخیر بانک شهر به درستی در مسیر تحول قرار دارد، ادامه داد: اعتقاد راسخ داریم که هماهنگی‌ها میان بدنه شعب و همچنین صف و ستاد می‌بایست بیش از بیش افزایش یابد تا با شناسایی دقیق نیازهای مشتریان، اقدامات، فعالیت‌ها و خدمت رسانی به شهروندان با سرعت و تأثیرگذاری بهتر انجام شود.

عضو هیأت مدیره بانک شهر در پایان با تاکید بر نقش رؤسای شعب در استفاده از توان نیروهای جوان و با استعداد شعب بانک، خاطرنشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری، نیازمند افزایش روحیه کمال گرایی در همکاران هستیم.