شهرخبر

جلال‌زاده: هدف دشمن تخریب وحدت ملی ایران است

جلال‌زاده: هدف دشمن تخریب وحدت ملی ایران است

رئیس ستاد مرکزی یوم‌الله 13 آبان گفت: دشمن در یک ماهه گذشته با یک عملیات اغتشاش برخی شهرهای مارا نا ارام کرده و بزرگترین هدف دشمن در ایجاد اعتشاش هدف قرار دادن و نشانه گرفتن وحدت داخلی ایران است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، نشست خبری ستاد هماهنگی یوم‌الله ۱۳ آبان به ریاست وحید جلال زاده امروز ۹ آبان برگزار شد.

جلال زاده در ابتدا ضمن تشکر از اصحاب رسانه آنها را افسران جهاد تببین و مبارز با جنگ ترکیبی دشمن خواند.

وی ادامه داد: این روز یکی از روزهای بسیار مهم در تاریخ انقلاب است در تاریخ ملت ایران این روز یاداور حوادث بسیار مهمی است؛ اولین اتفاق در سال ۱۳۴۳ تبعید حضرت امام بود و مناسبت دوم شهادت تعدادی از دانشجویان به دست رژیم منحوس پهلوی بود، مناسبت سوم نیز که حضرت امام از ان به عنوان انقلاب دوم یاد کردند تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بود

برخی معتقند که این اتفاق نباید رخ می‌داد اما باید بگوییم اگر این سفارت به کار خود ادامه می‌داد تهاجم به فرهنگ جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار می‌دادند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گفت: امسال ۱۳ ابان جمعه برگزار خواهد شد لذا انشالله به لطف الهی و حضور مردم عزیز به نحو احسن برگزار خواهد شد؛ دشمن در یک ماهه گذشته با یک عملیات اغتشاش برخی شهرهای مارا نا ارام کرده و بزرگترین هدف دشمن در ایجاد اعتشاش هدف قرار دادن و نشانه گرفتن وحدت داخلی ایران است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها به این موضوع اشاره کردند که رمز پیروزی مت وحدت و همدلی است و لذا ما نباید اجازه دهیم که دشمن این وجد را نشانه گیرد.

جلال زاده درخصوص حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: داعش رسما مسئولیت حمله شیراز را پذیرفت و رئیس وزارت اطلاعات نیز اعلام کردند که نفر دوم حادثه تروریست شیراز نیز دستگیر شد.

وی در خصوص یوم الله 13 ابان امسال، اضافه کرد: امسال ۱۳ آبان با یک رنگ و بوی پرشور تری باید برگزار شود که دشمن حس نکند اتفاقات اخیر در اراده مردم ایران در دشمنی با نظام استکبار خللی وارد کرده است.

 

ادامه دارد...