شهرخبر

سرلک بی خیال هواپیمای قطر نشد

معاینه ویژه پزشکی برای حضور بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در جام‌جهانی

معاینه ویژه پزشکی برای حضور بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در جام‌جهانی

هافبک ملی پوش پرسپولیس با وجود مصدومیت حضوری فعال در دور جدید تمرینات تیم ملی ایران دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی نهایی بازیکنان منتخب داخلی با پایان هفته یازدهم لیگ برتر زیر نظر کادر فنی تیم ملی ایران آغاز شده است تا کارلوس کی‌روش بتواند بهترین انتخاب را از بین آنها انجام دهد.

اردوی بازیکنان داخلی در حالی ادامه دارد که وضعیت مصدومان قدیمی نظیر وحید امیری و علیرضا بیرانوند رو به بهبود است تا دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس بتوانند در صورت تأیید کی روش بار دیگر تجربه جام جهانی را داشته باشند.

در این بین میلاد سرلک نیز که به دلیل آسیب دیدگی چند دیدار تیم باشگاهی خود را از دست داده بود دوران نقاهتش را زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی ایران ادامه داد تا بتواند خود را به جام جهانی قطر برساند.

تلاش فراوان او نه تنها باعث شد تا خود را قبل از شروع دور نهایی اردوی تیم ملی ایران به تمرینات گروهی برساند بلکه در آخرین دیدار پرسپولیس مقابل مس کرمان نیز به میدان رفت و برای این تیم بازی کرد.

سرلک در تمرینات روزهای جاری تیم ملی ایران نیز یکی از فعال‌ترین بازیکنان است. او که با بانداژ ویژه روی زانوی پای مصدوم خود تمرین می‌کند انگیزه‌های فراوان برای اولین تجربه مهم‌ترین تورنمنت فوتبال ملی را دارد.

سرلک که یکی از بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در سه فصل گذشته بوده است پس از قهرمانی با پیراهن این تیم در لیگ برتر و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا حالا دنبال رکورد شخصی دیگری با پیراهن تیم ملی ایران است.

کمبود هافبک‌های بازیساز داخلی شانس او برای حضور در جمع مسافران جام جهانی ۲۰۲۲ را افزایش داده است اما سرلک برای ایستادن در ترکیب اصلی باید با امثال امید ابراهیمی، سعید عزت الهی و سامان قدوس رقابت کند.