شهرخبر

باهنر: دشمنان گاهی اوقات موجب وحدت ملت ایران می‌شوند

باهنر: دشمنان گاهی اوقات موجب وحدت ملت ایران می‌شوند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: مردم دیروز در تجمعات‌شان، نفرت‌شان را از استکبار و آمریکا و رژیم صهیونسیتی نشان دادند. و خودِ دشمنان خیلی اوقات موجب وحدت ملت ایران می‌شوند.

به گزارش مشرق، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین امشب (شنبه ۷ آبان) در جلسه ماهیانه این تشکل سیاسی با اشاره به حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ (علیه‌السلام) و شهادت جمعی از نمازگزاران این حرم مطهر، گفت: استیصال استکبار به جایی رسیده که آخرین برگه‌های خودش را رو می‌کند.

وی افزود: اگر چه مانند روز روشن است که سازنده داعش، خودِ آمریکای جنایتکار است، اما در حرف می‌گوید محوریت را در مبارزه با تروریست گذاشته است؛ اگر واقعا چنین قصدی دارند، باید با خودشان که بزرگترین تروریست هستند مبارزه کنند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین بیان کرد: بحمدلله مردم دیروز در تجمعات‌شان، نفرت‌شان را از استکبار و آمریکا و رژیم صهیونسیتی نشان دادند و خودِ دشمنان خیلی اوقات موجب وحدت ملت ایران می‌شوند.

باهنر با تأکید بر اینکه ما باید یک نقشه راه و چشم‌اندازی برای ۱۰ یا ۲۰ سال آینده داشته باشیم، گفت: به نظر من به غیر از مقام معظم رهبری، هیچ کسی برنامه برای بلندمدت ندارد و فقط ایشان هستند که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به این مهم پرداخته‌اند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تصریح کرد: تراکم توطئه دشمن برای پشیمان کردن مردم از حمایت از نظام که هدف بزرگ دشمنان است، صورت می‌گیرد.

باهنر در پایان اظهار کرد: ما باید ادبیات نسل‌های بعد از خودمان را یاد بگیریم و جهاد تبیین را با زبان مخاطبان‌مان انجام دهیم، زیرا وقتی می‌خواهیم مسئله‌ای را تبیین کنیم، باید زبان مخاطبان‌مان را بلد باشیم.