شهرخبر
ستاره پرسپولیس خیال کی‌روش را راحت کرد

صدآنلاین | دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که از یک مصدومیت کهنه رنج می برد برای حضور در جام جهانی برنامه ویژه ای در نظر گرفته است.

تیم ملی فوتبال ایران در فاصله کمتر از یک ماه تا شروع رقابتهای جام جهانی و برگزاری اولین دیدار خود با انگلیس که روز 30 آبان برگزار می شود، دور نهایی تمریناتش را زیر نظر کارلوس کی روش برگزار خواهد کرد.

هر چند هنوز لیست نهایی سرمربی تیم ملی برای حضور در جام جهانی اعلام نشده است اما می توان پیش بینی کرد که چه نفراتی در فهرست مسافران قطر قرار خواهند گرفت.

در بین مسافران البته برخی بازیکنان به عنوان مهره های تاثیرگذار در ذهن کی روش هستند. یکی از آنها علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس است که از تجربه بالایی برخوردار شده و در اوج پختگی قرار دارد.

بیرانوند اما از یک مصدومیت کهنه در ناحیه کمر رنج می برد که تردیدها برای رسیدن او به جام جهانی را افزایش داده است. به همین خاطر این بازیکن در طول هفته های گذشته برنامه های ویژه ای را برای آماده کردنش در نظر گرفته. او همه روزهای هفته بجز روزهایی که پرسپولیس بازی داشت صبح ها به پک می رفت تا زیر نظر پزشک تیم ملی برنامه های ریکاوری و درمانی اش را پشت سر بگذارد.

به همین خاطر او مشکلی برای حضور در دروازه تیم ملی در جام جهانی ندارد و به احتمال زیاد گلر شماره یک تیم ملی در قطر خواهد بود.