شهرخبر

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه ای خواستار مقابله با عوامل ناامنی شد

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه ای خواستار مقابله با عوامل ناامنی شد

دفتر تحکیم وحدت در بیانیه ای اعلام کرد: حمایت صریح خود را از اقدامات قاطع قوه قاهره نظام جمهوری اسلامی بر علیه آشوبگران اعلام کرده و از ساختار خواستار مقابله با عوامل ناامنی هستیم.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، اتحادیه  انجمن های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) با انتشار بیانیه‌ای، وقوع جنایت تروریستی در حرم مطهر احمد بن‌ موسی (علیه السلام) که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از زائران و هموطنان عزیز شد را تسلیت گفت.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

واقعه تلخ حمله تروریست‌های داعشی به مرقد حضرت و شهادت 15 تن از هموطنان عزیز شیرازی ما لکه ننگی برای فعالیت‌های به ظاهر اعتراضی افرادی بود که در چهل روز گذشته کشور را دچار آشوب و درگیری‌های فراوان کرده‌اند، واقعه‌ای که دل هر انسان آزاده ای را به درد می‌آورد و بر تمام شعارهای به ظاهر انسانی این جریان منحوس خط بطلان می‌کشد.

این جماعت نادان؛ در حالی از زن، زندگی و آزادی می‌گویند که زندگی زنان شیرازی را بدون گناه و جرم گرفتند! این جریان منحوس که با شعار آزادی، فقط زمینه‌ساز آزادی عمل برای تروریست‌ها و آدمکش‌ها گشته‌اند و مستقیما امنیت و آرامش کشور را هدف گرفته‌اند. البته از آغاز اعتراضات،نیک مشخص و مبرهن بود که این جریانات تمایلی به جز اغتشاش ندارند و نتیجه آن‌ها قرار بود که به این نقطه کور و غم‌انگیز ختم شود. نقطه‌ای که در آن امنیت به تاراج رفته و جان 15 هموطن بدون هیچ گناه و جرمی گرفته شده است.

ضد انقلاب و اغتشاشگران بدانند که ما از خون شهدای واقعه شاهچراغ نمی‌گذریم و تاوان تک به تک شعار‌های آشوب‌طلبانی که خون مردم ما را ریختند باید داده بشود.

«زن، زندگی، آزادی» و «مرد، میهن، آبادی»‌هایی که بخواهد جان زنان ما و امنیت مردان میهن مارا سلب کند و آبادانی کشور را هدف بگیرد و آزادی مردم مسلمان را محدود کند، از هر دهانی خارج شود باید آن دهان را خرد کرد.

جریاناتی که دنباله‌روی مرتجع‌ترین گروه‌های خاورمیانه‌ای مانند سعودی و فرقه رجوی هستند، نمی‌توانند و نباید با طرح شعارهای به ظاهر مترقی و در اصل آشوب‌طلبانه، بر امنیت این کشور چوب تاراج بزنند.

امروز که خون، به بهترین شکل ممکن، مشخص کرد که حق کجاست و باطل در کدام سمت ایستاده است و امروز که این حادثه تروریستی بیش از پیش گواه مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است، دیگر نه جای مماشات باقی مانده است و نه محل تردید.

عقب‌نشینی در برابر این جریان شیطانی ثمره‌ای به جز ناامنی و آسیب برای کشور ندارد و در این وانفسا لازم است که اغتشاشات اخیر به سرعت جمع شده و شاخ شیطان شکسته شود.

ما دانشجویان دفتر تحکیم وحدت حمایت صریح خود را از اقدامات قاطع قوه قاهره نظام جمهوری اسلامی بر علیه آشوبگران اعلام نموده و از ساختار خواستار مقابله با عوامل ناامنی هستیم.

انتهای پیام/