مربی پرسپولیس: گل نخوردن نکته مثبتی است / نمیتوانیم نتایج را قبل از بازی انتخاب کنیم‌

  به گزارش رکنا، اوسمار ویرا پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس کرمان در نشست خبری، اظهار داشت: همانگونه که قبل از بازی هم گفتم بازی آسانی در لیگ امسال وجود ندارد و این بازی هم از این قاعده مستثنی نبود. بازی سختی بود. نیمه اول کنترل توپ و بازی را در اختیار داشتیم اما گلی نزدیم. در نیمه دوم با خروج کمال نفرات بیشتری در ۱۸ قدم داشتیم و در نهایت روی یک ارسال به گل رسیدیم.

وی درباره نتایج یک بر صفر پرسپولیس گفت: اگر با همین رویه جلو برویم قهرمان می‌شویم اما قبل از بازی نمی‌توانیم نتیجه را انتخاب کنیم‌ که یک بر صفر می بریم یا دو بر صفر ؛ اما گل نخوردن می‌تواند خوب باشد.

مربی پرسپولیس در مورد بی دقتیه بازیکنان این تیم بیان کرد :میتوانستیم گل های بیشتری بزنیم اما مهاجمین ما در زدن ضربات آخر بی دقت بودند که باید با تمرین بیشتر این مشکل را برطرف کنیم.

مربی سرخپوشان درخصوص برنامه های این تیم در تعطیلات لیگ برتر توضیح داد: چیزی که اکنون به آن فکر می‌کنیم استراحت ذهنی و بدنی است‌. بهتر است بازیکنان با  آرامش کنار خانواده و دوستانشان اوقات خوش و آرامی داشته باشند. پس از جام جهانی در لیگ و جام حذفی بازی های سختی خواهیم داشت و باید از لحاظ فیزیکی، جسمی و تاکتیکی شرایط بهتری داشته باشیم.

ویرا درباره اردوی خارجی پرسپولیس عنوان کرد: درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. هیچ چیز قطعی نیست اما خیلی خوب است بازیکنان در یک اردوی خارجی ۱۱-۱۲ روز کنار هم باشند تا در یک شرایط خوب تمرین کرده و وضعیت بهتری به دست آوریم.

انتهای پیام/