شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتسال

ترابیان: مدیریت فوتسال نمره ۱۰ هم نمی‌گیرد/ با یک دست می‌خواهند چند هندوانه بردارند؟

ترابیان: مدیریت فوتسال نمره 10 هم نمی‌گیرد/ با یک دست می‌خواهند چند هندوانه بردارند؟

رئیس پیشین کمیته فوتسال از مدیریت حاکم بر این رشته انتقاد کرد و گفت که این مدیران از ۱۰۰، نمره ۱۰ هم نمی‌گیرند.

عباس ترابیان درباره شرایط فوتسال کشور پس از ناکامی ایران در قهرمانی جام ملت‌های آسیا، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: وحید شمسایی به تعدادی جوان اعتماد کرد و آنها را با جرأت به جام ملت‌های آسیا برد. ای کاش یکی دو بازیکن باتجربه دیگر را هم برای حفظ ساختار تیمی به کویت می‌بردیم. علی اصغر حسن‌زاده و فرهاد توکلی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ بوده‌اند. عقب‌گیر ما اشتباهات عجیبی مرتکب می‌شد و نزدیک بود اخراج شود.

چند دیدار دوستانه خوب داشتیم، پشت‌مان برابر ژاپن خالی نمی‌شد
وی با بیان اینکه ایده جوانگرایی را می‌ستاید، خاطرنشان کرد: کاش تمرینات بیشتری تدارک دیده می‌شد و با بازی‌های تدارکاتی خوبی به کویت می‌رفتیم. اگر چند دیدار دوستانه خوب هم داشتیم، پشت‌مان در دیدار با ژاپن خالی نمی‌شد و تیم «کمتر میدان دیده» ما تحت تأثیر قرار نمی‌گرفت. ژاپنی‌ها آنالیز خوبی نسبت به ایران داشتند و خوش‌شانسی هم آوردند.

مدیریت فوتسال نمره 10 هم نمی‌گیرد
رئیس پیشین کمیته فوتسال با انتقاد از وضعیت مدیریت فعلی این رشته تصریح کرد: مدیریت خاصی در این رشته ندیدیم. خیلی جذاب نیست که فقط در سفر کنار تیم باشید و باید کار ارزنده‌ای انجام بدهید تا لذتش را ببرید. نتوانستید دو بازی دوستانه فراهم کنید و از کسانی که می‌توانند کمک کنند هم می‌ترسید. با شمسایی در زمینه همکاری برای دیدارهای دوستانه صحبت کردم، اما مدیریت فوتسال هیچ حرکتی نکرد. به آنها از 100 نمره 10 هم نمی‌دهم!

ساختمان جدید، توهین به شخصیت فوتسال است
ترابیان در مورد تخلیه ساختمان سازمان لیگ فوتسال و انتقال اثاثیه آن به خانه فوتسال که در کمپ تیم‌های ملی واقع شده، به تسنیم گفت: این ساختمان در زمان مدیریت رضا افتخاری و از مبلغ ورودیه باشگاه‌ها خریداری شد. ایران همچنان حرف اول را در آسیا می‌زند، اما جایی در اختیار فوتسال گذاشتند که توهین به شخصیت این رشته است و امکانات کمی دارد. فوتسال ایران شایسته این نیست که یک سوراخ به آن بدهید و درست نبود به ساختمان سازمان لیگ چوب حراج بزنند.

فوتسال , کمیته فوتسال ایران , عباس ترابیان , احسان اصولی , سازمان لیگ فوتسال ایران ,

با یک دست می‌خواهند چند هندوانه بردارند؟
وی با اشاره به تلاش‌ها برای ریاست یک نفر بر سازمان لیگ و کمیته فوتسال گفت: به‌صورت همزمان، رئیس این سازمان و کمیته فوتسال بودم و منافع هر دو را تأمین می‌کردم. کسی که می‌خواهد در هر دو سمت فعالیت کند، باید الفبای کار را بلد باشد. افراد استخوان‌خردکرده فوتسال در هیئت رئیسه سازمان لیگ هستند. وقتی افراد استخوان‌خردکرده‌ای در این سازمان دارید، کسی که مشخص نیست چگونه آمده، نمی‌تواند ادعای اداره سازمان لیگ را داشته باشد. او با یک دست می‌خواهد چند هندوانه بردارد؟

کسی رئیس سازمان لیگ فوتسال شود که مورد قبول فوتسالی‌ها باشد
رئیس پیشین کمیته فوتسال درخصوص تغییراتی که در رأس سازمان لیگ فوتسال رخ داده، عنوان کرد: اگر می‌خواهند رئیس سازمان لیگ از مدیران باشگاه‌ها نباشد، کسی باید انتخاب شود که فوتسالی‌ها او را قبول داشته باشند و دل این فرد برای این رشته بتپد. باید ثابت شده باشد که چنین کسی طرفدار هیچ باشگاهی نیست و منافع کل سازمان لیگ را در نظر می‌گیرد.

رئیس سازمان لیگ باید مقررات را بداند
ترابیان با بیان اینکه ایجاد ارتباطات بین‌المللی یکی از اهداف تأسیس سازمان لیگ بود، اظهار داشت: رئیس جدید سازمان لیگ باید خدماتی به فوتسال بانوان و رده‌های پایه ارائه کند و فردی باتجربه باشد. زمانی که می‌خواهیم مسابقات باشگاهی بین‌المللی برگزار کنیم، رئیس باید مقررات را بداند.

باشگاه‌های فوتسال آماده نشوند، بلای استقلال و پرسپولیس بر سرشان می‌آید
وی به مسئله مهم دیگر مطرح برای سازمان لیگ فوتسال اشاره کرد و یادآور شد: موضوع بسیار مهم دیگر، این است که باشگاه‌ها باید بدانند صدور مجوز حرفه‌ای به‌صورت جدی دنبال می‌شود و اگر آنها خودشان را آماده نکنند، بلایی بر سرشان می‌آید که بر سر استقلال و پرسپولیس آمد.

انتهای پیام/